
14:33, 31 січня 2014 р.
У Львові пікетували бізнес Рената Ахметова (ФОТО)
Сьогодні, 31 січня у Львові пікетували відділення «ПУМБ », власником якого на думку організаторів, є Ренат Ахметовов, - повідомляє кореспондент 032.ua
Організатором пікету є студентське братство. Втім, сьогодні під стіни банку прийшла лише одна людина. Чоловік пояснив, що причина такої малої кількості людей у тому, що багато людей зараз зайняті, дехто складає сесію. Втім запевнив, що зголосилось прийти на акцію кілька десятків учасників.
Основна вимога організаторів– це вихід з фракції Партії регіонів Верховної Ради України групи депутатів, яких фінансують відомі та багаті особи.
Нагадаємо, 26 січня у Львові перекрили в’їзд до гіпермаркету Епіцентр. Там активісти припаркували свої автівки та поскладали близько сотні шин та мішків.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Тверезість – це не вирок, а новий старт: гід реабілітаційними центрами Львова
Партнерський спецпроєкт
13:00
Оголошення
07:15, 8 травня
