
10:00, 22 листопада 2016 р.
Сихівський район у Львові знову потопає у смітті (ФОТО)
У найбільшому спальному мікрорайоні міста вже більше тижня не вивозять сміття.
Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.
У сихівському мікрорайоні, обмеженому вулицею Чукаріна можна спостерігати досить неприємну картину - переповнені смітники. З кожним днем сміття кількість сміття у контейнерах лише зростає, а сміттєвози, за словами мешканців району, востаннє тут бачили більше тижня тому.
Фото:








Усі фото: Андрій Галицький/032.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:22, 16 червня
127
13:46, 17 червня
168
15:39, 21 червня
12:14, 19 червня
