
17:00, 7 листопада 2016 р.
10 листопада на Сихові випробовуватимуть новозбудовану трамвайну колію
У четвер, 10 листопада на Сихові відбудеться пробний запуск трамвая.
Про це під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами розповів директор "Львівавтодору" Олег Береза.
"Перевіримо чи є якісь нюанси, щоби можна було встигнути все виправити. А так, в приципі, все йде за планом, і 17-го листопада трамвай почне курсувати", - розповів Олег Береза.
Читайте також на нашому сайті: у Львові завершують ремонтувати перехрестя вулиці Угорської-пр.Червоної Калини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
Оголошення
10:06, 18 червня
5
12:50, 22 червня
1
11:41, 22 червня
