• Як це було: «Шахтар» переміг «Мальме» у Лізі Чемпіонів (ФОТО, ВІДЕО)
10:49, 4 листопада 2015 р.

Як це було: «Шахтар» переміг «Мальме» у Лізі Чемпіонів (ФОТО, ВІДЕО)

Донецький "Шахтар" помстився шведському клубові за мінімальну поразку у першому матчі, розгромивши свого суперника із рахунком 4:0.

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Підопічні Мірчі Луческу вже із перших хвилин поєдинку почали штурмувати ворота свого суперника. І те, що м’яч на перших хвилинах не опинився у воротах "Мальме" - проста випадковість. Яку на 29 хвилині першого тайму виправив Олександр Гладкий, який і відкрив рахунок у цьому поєдинку.

У другій половині зустрічі "гірники" продовжували тиснути на ворота суперника, що принесло свої плоди. Для початку, гол із пенальті на свій рахунок записав капітан команди Даріо Срна.

А довершили розгром шведського клубу Едуардо та Тейшейра.

Втім, незважаючи на яскраву перемогу, для вболівальників "Шахтаря" є і сумний момент: необов’язкові жовті картки отримали лідери команди - Срна та Кучер. Із мадридським "Реалом" у наступному турі ці футболісти не зіграють.

До слова, наступний суперник "гірників" здобув мінімальну домашню перемогу у матчі із французьким "ПСЖ".