Які вікна вибрати? Де купити вікна у львові http://griffon-vikna.lviv.ua/vikna/? Одні виробники кажуть, що вони самі довговічні, інші кажуть, що вони самі екологічні, треті стверджують, що їх вікна не містять свинець, четверті дають гарантію 20 років на профіль і т. п. Я вважаю, що потрібно брати одного з найвідоміших.

Як вибрати? Пластик - він і в Африці пластик. Треба брати той профіль, який подобається більше чисто естетично: у кого-то круглі кути, у кого-то прямі, в одних штапики прості, в інших штапики фігурні і т. п. По-перше, треба визначитися з бюджетом. І зрозуміти яку ви тягніть секцію: 56-60 мм профіль (трикамерний) або товстий профіль 70-90мм. На що впливає товщина профілю? Як стверджують грамотні піарники - на теплоізоляцію. Більший профіль буде краще з точки зору теплоізоляції.

Якщо вас цікавлять міжкімнатні двері ціни http://griffon-vikna.lviv.ua/dveri/mizhkimnatni-dveri/, то більше ви можете дізнатися на сайті нашої компаниії.

Тепер подивимося на це питання трохи глибше. Профіль це невелика частина вікна, лише 10%-15% від всього вікна. Тому не вірте хитрим рекламникам, які кажуть, що товщина профілю впливає на теплоізоляцію. Більшою мірою впливає на теплоізоляцію склопакет. Після того як визначилися з товщиною профілю, необхідно з усього багатоженства пропозицій вибрати потрібний. Але як це зробити? Вам треба відвідати інтернет магазин вікон львів http://griffon-vikna.lviv.ua/.

Якщо порівнювати профілі всередині кожної системи (трьохкамерні серед трехамерные, товсті серед товстих), то на 99% їх властивості будуть збігатися. Все що ви знайдете в інтернеті або в будь-якій іншій рекламі - це лише маркетинговий хід продавців.

Склопакет. Однозначно вибирати з енергозберігаючим склом. Воно має напилення, яке відображає енергію йде з дому і повертає її назад в кімнату. Багато виробників пропонують склопакети з аргоном. Так, аргон хороша штука, але в Россі склопакети з аргоном роблять дуже погано і лише одиниці можна знайти з якісним виробництвом склопакетів з аргоном. Так що на рахунок аргоновых склопакетів я не загортаюся і відразу відкидаю ці пропозиції.