За свою історію людство винайшло чимало пристроїв, здатних перетворювати енергію в механічну роботу. Деякі з них достатньо відрізняються за принципом дії і за своєю конструкцією, хоча завдання вирішують схожі. Серед придуманих людьми систем є як складні установки (до таких можна віднести газотурбінні двигуни), так і досить прості системи. Взяти, наприклад, гідроциліндр – це найпростіший представник сучасних двигунів.

Однак спрощена конструкція не відбивається на їх затребуваності у споживачів. Навпаки гідроциліндри користуються великим попитом і активно задіюються в різних галузях. До речі, ось сторінка, де ви можете придбати ці пристрої під замовлення. Майстри компанії gidraulika.com.ua підготують для вас агрегат, який буде ідеально відповідати умовам експлуатації і допоможе налагодити ефективний виробничий процес.

Де задіяти обладнання?

Де саме допустимо задіяти агрегати такого типу? Як вже говорилося, область застосування у них дуже широка. Так, гідравлічні циліндри активно задіюються в будівництві в якості елемента підйомного обладнання. За їх допомогою зодчим вдається оптимізувати процес зведення споруд і зробити будівельні роботи більш рентабельними.

Стануть в нагоді пристрої і поза будівельних майданчиків. Наприклад, їх можна застосовувати при укладанні дорожнього полотна.

Чи припустимо використовувати гідравлічні циліндри в сільському господарстві? Зрозуміло, для них тут знайдеться застосування. Не будуть зайвими гідравлічні пристрої і в сфері лісового господарства.

Обов'язково варто придбати гідрлциліндри для гірничодобувної галузі – тут з їх допомогою буде проводитися підйом і переміщення цінних порід.

Нюанси вибору пристроїв

Основні критерії, якими можна охарактеризувати всі гідроциліндри:

  • внутрішній діаметр пристрою;
  • хід поршню;
  • діаметр штоку;
  • номінальний тиск робочої рідини.

З огляду на ці параметри, ви можете вибирати пристрій для свого виробничого комплексу.

Зверніть увагу, що гідроциліндри бувають декількох типів: поршневі, телескопічні, плунжерні. Прийнято розділяти їх і за принципом дії. Так, модель односторонньої дії має лише одну робочу площину (може рухатися тільки в одну сторону). А ось гідроциліндр двосторонньої дії володіє двома робочими площинами – тобто, при бажанні його можна запускати і в зворотному напрямку. Це дозволяє вирішувати більше виробничих завдань.