Серед усього розмаїття іграшок маленькі хлопчики найчастіше вибирають модельки автомобілів. Якісно зроблені машинки Kinsmart є копіями реально існуючих машин, і коли на автомобільному ринку з'являється чергова новинка – компанія відразу випускає її іграшкову версію. Колекціонуванням машинок займаються не тільки діти, а й дорослі. Тим більше що моделі цього бренду виконані з металу, мають інерційний механізм і частини, що відкриваються, і це подобається багатьом.

Що це за чудо-машинки?

Популярність машинок Kinsmart пояснити легко – який хлопчик відмовиться від власного автомобіля, хоча б іграшкового? З них можна зібрати справжній автопарк, адже на відміну від справжніх машин, ці моделі коштують недорого. Автомобілі мають металевий каркас, пластикові деталі і гумові колеса. У компанії є не тільки серія копій реальних авто, але і безліч моделей, випущених за фільмами, мультфільмами і коміксами, і авто для самих маленьких під брендом Kinsfun. Якість кожної машинки дуже висока. Більшість моделей з серії копій випускається в масштабі 1:36.

Компанія виробляє іграшкові спорткари, мінівени, позашляховики, седани і інші види автомобілів. Окрему лінійку займає ретро-серія, в якій зібрані копії відомих старих машин. Крім того, підприємство випускає і особливу «брудну» серію, в якій машинки пофарбовані так, ніби вони проїхалися по грязюці. За допомогою таких іграшок дитина зможе реалістично уявити процес гонок по бездоріжжю – в таких умовах авто просто не може залишатися чистим.

Машинки Kinsmart виготовляються на сучасному заводі в Китаї, звідки розлітаються величезними партіями в магазини по всьому світу. А на офіційному сайті підприємства можна побачити фотографії останніх новинок, які ось-ось потраплять на прилавки магазинів. Продаються машинки в гарних упаковках з прозорою передньою частиною, тому багато хто дарує їх, не упаковуючи додатково. А такий подарунок здатний порадувати не тільки хлопчиська, але і його тата. Адже при Союзі дістати ці машинки було дуже складно, і вони були найбажанішим подарунком з рідкісних закордонних відряджень.

Багато хлопчиків і чоловіків збирають колекцію машинок одного бренду або однієї моделі, наприклад, Фольксваген Жук, який випускався в різні роки. Або Порше 911, який використовується у свій час навіть поліцією Франції. Зрозуміло, у Kinsmart є і поліцейська версія цього авто з детальним промальовуванням всіх відповідних відміток на кузові. Збирати такі машинки цікаво, а ще цікавіше – влаштовувати з ними гонки.