Влітку особливо слід пам'ятати про відповідну гідратацію. Поповнення води в організмі дуже важливо, а при її дефіциті він може дати нам знаки, особливо в жарку погоду. Ми не завжди можемо передбачити, коли виникає бажання, у поспіху ми обираємо випадкові напої, упаковка яких часто не є органічною і екологічно чистою. Тому найкраще покупати якісні упаковки, а саме ось сторінка де ви знайдете усі необхідні пляшки для води і не тільки. Тут їх можна замовити за адекватною ціною.

Ми хотіли б розповісти вам історію з життя якоїсь пластикової пляшки.

Багато пляшок ми можемо вибрати більш дружніми для навколишнього середовища. Місце народження ПЕТ-пляшок - це НПЗ нафти. Пляшки утворюється з'єднання часток нафти і природного газу. Це невідновлювані ресурси, а їх використання означає, що Земля втрачає свої цінні ресурси. Нафта і газ, необхідні для виробництва пляшки, плавляться при високій температурі. У атмосферу викидаються в цей момент вуглекислі гази. На щастя, є пляшка, яка до 30% створена з рослинного матеріалу. Йдеться, саме про таку пляшку. Крім того, вона на 100% підлягає вторинній переробці, і в значно меншій мірі сприяє споживанню невідновлюваних природних ресурсів, використовуваних у виробництві, а також впливає на зниження викидів СО2 в атмосферу.

Нашу героїню купив чоловік, який намагається приймати зважені, екологічні вибори. Зберігає сміття, намагається звести до мінімуму їх кількість і уникнути множення у своєму житті зайвого пластику. У нас літо, а він бере участь у триваючому кілька годин у музичному фестивалі. Сюди не можна проносити куплені напої, рюкзаки, і будь-які інші сумки віддають у заставу. Це спекотний день! Немає ні стендів, на яких можна придбати холодні напої. Саме для таких випадків він має придбати бутилки пластикові.

Якою буде доля обраної нами пляшки? Не завжди ми можемо передбачити. В ході фестивалю, в який час ми повинні вжити рідину, щоб не отримати зневоднення організму. Випивши воду або інший напій, упаковка потрапляє в корзину. На щастя, особливо у разі музичних фестивалів, ми можемо бути впевнені, що організатор забезпечить спеціальні корзини, призначені для сортування сміття. Тому наступною зупинкою для нашої пляшки буде цех сортування сміття. Звідти вона потрапить в місце, де буде виконаний процес, в якому саме з її компонентів, буде створено нові упаковки. Життя пляшки починається заново...