Купівля професійних засобів для індустрії краси дозволить вивести ці послуги на новий, високий рівень. Дуже важливо стежити за тим, щоб в перукарському салоні знаходилися тільки професійні засоби для догляду за волоссям. Продукція від українського бренду TICO Professional пропонує Вам інноваційний барвник для волосся преміум класу НІОТОН на сайті http://nioton.com.ua - це новий барвник для волосся професійного сегменту. Якщо Ви працюєте в професійному салоні краси, необхідно використовувати тільки професійні бренди. Продукція від бренду TICO Professional - одна з кращих в Україні. Вона поєднує в собі інноваційні технології та інгредієнти, як наприклад, в барвнику NIOTON, завдяки чому він є засобом не тільки для фарбування, але і для захисту волосся.

Як діє NIOTON? Дія полягає в тому, що як тільки NIOTON потрапляє на волосся, він дуже глибоко проникає в його структуру, наповнюючи зсередини активними речовинами за допомогою амінокислот. Так волосся стає здоровим, сильними, захищеними і набуває чудового сяйву і блиску. Ця інноваційна система фарбування дозволяє зафарбовувати сивину без використання кольорів-коректорів. Використовуючи NIOTON, можна і тонувати, і фарбувати волосся. Фарба кремоподібна і тому її дуже легко розподілити по волоссю - у Вас не залишиться незаповнених ділянок. Комплексна формула, куди входять якісні технології та інгредієнти, дозволяє не пошкодити структуру волосся, зберігши його здоровим.

1

Чисельність кольорів у палітрі складає 61 відтінок - це великий плюс. Завдяки багатій палітрі Ви зможете легко вибрати потрібний колір і не помилитися. Барвник дозволить зберегти вологість волосся, зможе підсилити проникнення активних компонентів. Завдяки використанню цієї фарби Ви отримаєте здорове та сяюче волосся зсередини, воно стане дуже м'яким і приємним на дотик, придбає красивого блиску і насиченого коліру.

Чисті пігменти розподіляються рівномірно. Будьте впевнені в тому, що результат фарбування обов'язково Вас порадує. Для отримання бажаного ефекту і забезпечення структури волосся всіма необхідними елементами, зверніть увагу на професійну і якісну фарбу NIOTON, яка дозволить зберегти волосся не тільки красивими, але і здоровими після фарбування.

Всеукраїнський тур барвника NIOTON

В середині травня, творча команда технологів TICO Professional, відправиться в грандіозний тур по п'яти містах України, щоб розповісти всій Україні про новий професійний барвник NIOTON.

На презентації арт-директор Роксана Сотнікова поділиться головними перевагами нового продукту і проведе Workshop practice для всіх гостей заходу.

Презентація NIOTON з майстер-класом у Львові відбудеться орієнтовно 31.05.2017 року* (можлива зміна дати проведення). Для запису на участь у презентації Вам потрібно заповнити заявку на участь на офіційному сайті за адресою http://nioton.com.ua/news.html