Прекрасна старовинна архітектура завжди була цікавою туристам. Виняткова краса, привітні охайні вулички та своєрідний колорит заворожує та змушує повертатися сюди знову і знову. Туристи усього світу активно навідуються до незабутнього міста Львів, а дехто навіть задумується про покупку власної нерухомості в туристичному центрі України. Забудовники останніми роками активно ведуть роботу в цьому місці та будують все нові квартирні будинки. Цікаво, що довго без господаря будівлі не стоять. Активне заселення свідчить про попит львівської нерухомості нового зразка та велику перспективу у майбутньому. Купити квартиру у Львові – чудовий варіант для будь-якої української сім'ї. Але що краще? Вишукана стародавня архітектура чи новобудова?

Які квартири потрібні покупцям?

Рішення купити львівську квартиру прийнято. Що далі? На чому зупинити свій вибір? Звісно ж, найраціональніше буде купити новобудову у Львові. Але покупців часто збивають с пантелику продавці старої спадщини міста, або трохи новішої часів Радянського Союзу. Недоліки таких помешкань очевидні. Перший з них – невідповідна ціна. Невже старі квартири зі ржавим трубопроводом можуть коштувати шалених грошей. Виявляється, що можуть. А ось чи купувати такий невигідний антикваріат – справа покупця. Інша річ – новобудова. Просторе, комфортне житло з продуманими деталями для зручності господарів – це просто здійснення мрії. Питання ціни теж має велике значення. І львівські забудовники в цьому питанні виявилися досить завбачливими. Вони ведуть свою цінову політику таким чином, щоб зробити нове житло більш доступним. Тому вартість квартир в даний момент не можна назвати завищеною або необґрунтованою.

Чи є в інтелігентному місті шахраї?

В Україні існує погана традиція кожні кілька років чути про нову масштабну аферу у сфері нерухомості. Тому українці дуже обережно підходять до питання придбання житла та інших приміщень. І зайва обережність точно не завадить. У Львові є лише кілька відомих та авторитетних компаній, яким можна довіряти. На жаль, їх дуже мало, але їхня наявність надає можливість безпечно придбати житло. Тотальну недовіру до будівельних компаній можна зрозуміти, адже халатність забудовника може призвести до небажаних наслідків для покупця. Це стосується якості матеріалів будівництва, якості виконаних робіт та порядку документації. Тому обережність ніколи не буває зайвою.