Реклама переконує нас, що звести свій будинок тепер по кишені кожному. Треба просто відійти від старих технологій будівництва і зводити будівлю за новим зразком, послужливо підказаному нам канадськими зодчими. Про який же методі йде мова? Ви, напевно, чули про будівництво каркасних будинків. Саме його і пропонує нам реклама. Економічні, екологічні, довговічні будинки – так нам описують каркасно-щитові комплекси. Звучить заманливо, особливо якщо врахувати швидкість зведення таких будівель. А ось що можна сказати про недоліки каркасних споруджень? Чи є вони в принципі?

Мінуси можна відшукати в будь-який технології. Інше питання, чи можна їх нівелювати. У випадку з будинками за канадською технологією, практично всі недоліки допустимо усунути. Переконайтеся в цьому самі, переглянувши інформацію про каркасно-щитові будинки. До речі, ось сторінка, де ви можете детально ознайомитися з популярною технологією а, заодно, замовити у професіоналів аналогічний проект. Але перш ніж оформляти заявку, треба зрозуміти, яким чином уникнути недоліків при зведенні будівлі.

Так, багато власників канадських будинків скаржаться на погану внутрішню звукоізоляцію. За їх словами, все, що відбувається на другому поверсі, добре чутно на першому і навпаки. Чи можна боротися з цим недоліком? Так, адже шумоізоляція зазвичай порушена з вини некомпетентних будівельників. Вони, перейнявши зарубіжну технологію, абсолютно не дотримуються правил іноземних зодчих. Звичайно, нашим громадянам не властива іноземна педантичність. Через недбалість, будівельники неправильно розташовують в будинку вентиляційні канали або ж порушують технологію при монтажі внутрішніх перегородок. В результаті внутрішня ізоляція порушується і ми чуємо все, що відбувається в будинку. Якщо ж дотримуватися норм, то звукопроникність істотно знизиться.

Також деякі користувачі вважають, що в канадських будинках порушений процес повітрообміну. На їхню думку, сип-панелі не дозволяють будинку «дихати» і умови проживання погіршуються. Це міф, адже панелі для житлових будівель сприяють нормальній вентиляції будинку. Вони «дихають» і не затримують вологість у внутрішніх зонах. А ось плити, призначені для комерційних будівель, дійсно створюють ефект «термоса». Але їх і не рекомендується використовувати для зведення житлових будівель.

Схильність пожеж – це теж не мінус, а просто міф. Якісні сип-панелі і каркаси обробляються спеціальними вогнетривкими просоченнями. Вони не будуть спалахувати як сірники. Має значення і грамотно продумана система вентиляції. Якщо все виконано правильно, то вогонь не буде швидко поширюватися по дому, а їдкий дим, навпаки, почне ефективно відводитися з житлової зони.