При ремонті в будинку багато хто вирішує замінити і старі вікна. Згодом конструкції втрачають свої властивості і привабливий вигляд. Вони гірше ізолюють тепло і звуки, псують враження про оформлення кімнати.

Якщо ви вирішили купити вікна львів ціни на ринку вас можуть приємно здивувати. Сьогодні віконні конструкції стали набагато доступнішими за вартістю. Найдешевшим варіантом вважаються металопластикові вікна. Однак не варто думати, що вони популярні тільки через свою цінову доступність. Дані конструкції надійні, функціональні і зручні у використанні. Вони здатні забезпечити в приміщенні затишок, добре обмежуючи вільну циркуляцію повітря. До того ж, вікна з металопластику чудово «гасять» звуки з вулиці. Підібравши відповідний варіант, ви забезпечите в своєму будинку спокій і комфорт.

Шанувальники натуральних матеріалів сьогодні як і раніше вважають за краще встановлювати дерев'яні вікна та двері. Такі конструкції особливо добре виглядають в класичному дизайні. Нерідко оформлювачі вписують їх в модерн, етнічний, традиційний англійський стиль і еко. Виглядають вироби з дерева солідно і оригінально. Вони дійсно прикрашають кімнату і привносять в неї затишок.

Вибираючи такі вікна, рекомендується враховувати, з якого дерева виконані меблі і покриття для підлоги. Важливо, щоб вони гармоніювали. Вікна можуть бути на пару відтінків світлішими, ніж покриття підлоги.

Зрозуміло, ціна на вікна виконані з дерева, буде дещо вищою, ніж на металопластикові конструкції. Однак їх вартість цілком виправдана. І мова йде не тільки про естетичні якості. Багатьох приваблює екологічність таких конструкцій. Вони не принесуть шкоди домочадцям. Такі вікна можна сміливо встановити навіть в дитячій. При підвищенні температури і прямому впливі ультрафіолету, дерево не виділяє шкідливі токсини. Навіть при горінні воно не стає джерелом отруйних токсинів. Про пластик такого не скажеш.

Відрізняє дерев'яні вікна їх здатність «дихати». Конструкції повільно пропускають повітря з вулиці через мікропори в своєму матеріалі. Таким чином, циркуляція повітря не зупиняється повністю, навіть якщо вікна щільно закриті. Але не варто думати, що це негативно позначиться на теплової ізоляції приміщення. Повітря надходить через конструкції повільно і встигає прогріватися. У підсумку ви отримуєте свіжість і відсутність конденсату.

Придбати вікна з дерева та металопластику ви зможете в компанії Okna-modern. Також в каталогах ви знайдете конструкції з алюмінію.