Щодня шкіра обличчя піддається випробуванням: жорстка вода, пил, бруд, косметичні засоби, стрес. Для того, щоб усунути наслідки цих негативних впливів, косметологічний центр "Астра Нова" у Львові проводить таку процедуру, як чистка обличчя у Львові. Досвідчені професіонали працюють над Вашою шкірою для того, щоб Ви завжди виглядали красиво.

Які ж процедури з чищення особи Ви зможете замовити в косметологічному центрі "Астра Нова"?

Механічна чистка обличчя - це процедура, яку необхідно проводити для глибокого очищення шкіри за допомогою різних методів. Завдяки такій процедурі в шкірі посилюється кровообіг, обмінні процеси, нормалізується робота сальних залоз.

Комбінована чистка обличчя необхідна в тому випадку, коли одним методом домогтися бажаного результату неможливо. За допомогою такої чистки зі шкіри йдуть глибокі комедони і гнійники - досвідчений косметолог видаляє їх за допомогою механічного впливу, а інші забруднення прибирає ультразвук.

Ультразвукова чистка обличчя. Тут використовується вібраційний лікування - лікування хвильовими коливаннями. Це апаратна процедура ультразвуком, який, впливаючи на шкіру, видаляє забруднення, ороговілі клітини, шкірний жир, комедони і інші недоліки, не травмуючи верхні шари епідермісу. Саме тому після процедури почервоніння і припухлості не з'являються.

Видалення міліуми (білих вугрів, які утворюються через надмірну роботи сальних залоз). Проводиться така процедура дуже легко і швидко.

Косметологічний центр "Астра Нова" пропонує Вам широкий спектр якісних послуг, які обов'язково Вас порадують і дозволять добитися бажаного ефекту за короткий час. Якщо Ви завжди хотіли виглядати красиво, тоді зверніться до нас - ми з задоволенням зробимо для цього все можливе.

Співробітники нашого центру - висококваліфіковані косметологи, які мають великий досвід роботи. В процесі використовується якісне обладнання, новітні косметологічні методи і техніки - це все дозволяє досягти найбільш потрібного результату для клієнта.

Косметологія особи - це комплекс процедур, який дозволяє Вам виглядати на всі 100%, завжди залишатися привабливим і красивим чоловіком. Ми пропонуємо дуже велика різноманітність процедур: від масажу до пілінгу, а крім цього пропонуємо випробувати комплексний догляд за шкірою.