Львів – найбільш європейське місто України. Найгарніше, найнасиченіше історією, наповнене духом патріотизму і любові до України. Можна ходити годинами, насолоджуючись вуличками викладеними бруківкою, дивитися на історичні будівлі, милуватися костелами. Знаменитий музей-аптека, тематичні кафе, ресторани, Площа Ринок, зустрінуть вас з теплом. Оперний Львівський театр, заслуговує особливого захоплення. Подолавши більше 400 сходинок по гвинтових сходах, ви опинитеся на оглядовому майданчику, звідки відкривається вид на Львів. Від такої краси завмирає все всередині. Весь Львів відкривається як на долоні, непередавані відчуття.
Домініканський собор – архітектурний твір мистецтва. Це просто шедевр. Ви коли-небудь бачили вінчання в Домініканському соборі?
Такий обряд важко описати. Львівські флористи вкладають душу у флористичне оформлення. Навколо безліч живих квітів, букетиків, віночків, хвилясті тканини, органна музика. Змішаний запах живих квітів і ладану, пахне на весь собор. Дуже просто замовити квіти з доставкою у Львові у нашому інтернет-салоні квітів flower.lviv.ua. Гуру квіткової справи оформлять благородно і зі смаком. Флористичне оформлення залу урочистостей – це не тільки нарядно, але і естетично красиво.
Церемонія вінчання – відповідальний крок, тому слід поставитися серйозно. Домініканський собор всередині невимовно гарний, потрібно тільки підкреслити злегка урочистість події. Визначтеся з колірною гамою, в цьому випадку підійде один колір. Бажано білий, але можна і бузковий. Такі кольори добре будуть гармоніювати з сірими стінами костьолу. Не варто перенасичувати яскравістю і екзотичними квітами. Зупиніться на ліліях, маленьких трояндах або гортензіях. Форма квітів може бути звисаюча, куляста, прив'язані букетики. Все залежить від стилю. Не бажано прикрашати кулями, тут тільки слід використовувати квіти, стрічки і легкі тканини. Кур'єрська доставка квітів у Львові з нашим магазином – якісна, що аж ніяк не зіпсує святкування. Квіти свіжі, обслуговування професійне.
Надзвичайна і оригінальн ідея – вручити гостям маленькі презенти. Пара вінчається, а після світлого святкування роздає гостям милі маленькі букетики. Чарівні квіти в одному стилі з вінчанням. Допоможе доставка букетів по Львову, кур'єр підвезе їх до самого завершення обряду і букети будуть найпершої свіжості.