Послуга довгострокової оренди квартир в Львові дуже затребувана. Часто до неї вдаються самі жителі міста. Далеко не у всіх українців є можливість придбати власні квадратні метри, тому молоді люди, які вирішують жити самостійно, зазвичай з'їжджають на орендовану квартиру. Виникає така потреба і в українців, які прибувають до Львова з інших міст на тривалий час.

Чи реально орендувати в місті підходящу квартиру за доступною ціною? Так, це цілком можливо. Ви знайдете чимало пропозицій від власників і агентств. Подивитися оголошення і отримати відповіді по оренді квартир у м. Львів можна на сайті lviv.com.ua. Тут представлено детальну інформацію з цього питання і повноцінно освітлено ринок нерухомості міста.

Перед тим, як орендувати квартиру, потрібно визначитися з рядом моментів. Чи збираєтеся ви звертатися за допомогою в професійне агентство? Багато хто вважає, що співпрацювати з брокерами не має ніякого сенсу. Однак досвідчені ріелтори здатні уберегти вас від шахраїв, тому, якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, варто звернутися до професіоналів. У такому випадку важливо знайти відоме, перевірене агентство, якому можна буде довіряти. Звичайно, плата за послуги брокерів здатна відлякати багатьох. Якщо у вас немає фінансової можливості оплачувати їх роботу, відповідально підійдіть до написання договору з власником і обов'язково перевірте його документи. Краще не вносити передоплату до тих пір, поки угода не буде укладена.

Наступний важливий момент – кількість кімнат. Зрозуміло, «однушки» у Львові – найдоступніший варіант. Це непогана ідея, якщо ви плануєте жити в квартирі самостійно. До того ж, деякі однокімнатні квартири можуть підійти навіть для сімейної пари з дитиною. У Львові зустрічаються досить просторі варіанти. Можна зонувати приміщення за допомогою меблів або офісної перегородки. Обійдеться така квартира набагато дешевше двокімнатної.

Стан квартири – ще один важливий момент. Зовсім необов'язково шукати варіант з євроремонтом. До слова, спробуйте домовитися з власником квартири про ремонт в рахунок орендної плати. В такому випадку квадратні метри можуть обійтися набагато дешевше.

Пам'ятайте, що навіть в квартирі без ремонту не повинно бути серйозних ушкоджень. Перевірте справність сантехніки та іншого обладнання. Якщо ви помітили навіть незначні поломки – вкажіть на них орендодавцю. В такому випадку, він не зможе звинуватити вас у псуванні майна.