Відпочинок в горах з дітьми підійде тим родинам, які полюбляють проводити час на свіжому повітрі. Під час таких подорожей з’являється можливість сповна насолодитись неперевершеними пейзажами та оздоровитись. Ні для кого не секрет, що гірський мікроклімат має цілющі властивості, тому все більше туристів кожного року приїжджають на Західну Україну.

А літні табори в Карпатах взагалі користуються великою популярністю, адже в них створені комфортні умови для проживання та максимального релаксу маленького відпочивальника. Користь від такого відпочинку – незаперечна, покращується і здоров’я дитини, і самопочуття, і настрій.

Переваги дитячого відпочинку в Карпатах

Перебуваючи в дитячому таборі, яких так багато функціонує в Карпатах, малюк дізнається багато цікавої інформації про звичаї та обради регіону, скуштує національні страви, знайде нових друзів. На майстер-класах дітвора навчиться створювати власними руками вироби з глини, бісеру, дерева, шкіри та ін.

Розважальна програма в дитячому таборі багато в чому залежить від вікової категорії контингенту. Для більш старших груп вихователі можуть запропонувати:

  • Велопрогулянки;
  • Рафтинг;
  • Піші походи в гори і т. д.

І всім цим дітки будуть займатись, дихаючи цілющим карпатським повітрям, що вважаються незаперечним плюсом дитячого відпочинку в Карпатах. Варто пам’ятати і про мінеральні води, якщо домовитись заздалегідь, то ваше чадо ще й підлікують таким напоєм.

Харчування в дитячих таборах – на високому рівні. Малюків не будуть годувати напівфабрикатами, досвідчені кухарі готуватимуть смачні та корисні страви з екологічно чистих продуктів, вирощених в карпатському краї. Меню розробляється із врахуванням стану здоров’я кожного маленького постояльця.

Користь гірського відпочинку для дитячого організму

Навіть нетривале перебування в горах показане дітям, які страждають сердечними захворюваннями. Хоча там і розріджене повітря, але кисень в крові людини підвищується, насичуючи собою клітини. Тому й жителі гірських населених пунктів менше хворіють серцевими недугами, в результаті чого й живуть більше.

Спеціалісти рекомендують відпочинок в горах діткам, що хворіють туберкульозом, неврозами, мають знижений імунітет. Алергікам також слід приїхати в Карпати. Адже численні дослідження показали, що після перебування в умовах помірно-гірської місцевості у дітей спостерігається значне поліпшення самопочуття, покращуються загальні показники роботи життєво важливих систем організму. Після важкого навчального року, сидячого способу життя та постійних стресів проживання в горах принесе лише користь вашій дитині.