Знайти цікавий та оригінальний шкіряний аксесуар зараз не проблема. Є маса виробників, дизайнерів, магазинів, де можна обрати саме ту модель, яка вам до вподоби. Але цей варіант підійде для тих, кому потрібен класичний дизайн без індивідуалізації.

Складніше вирішити це питання буде тим, хто бажає отримати аксесуар з індивідуальним дизайном або ж персоніфікований та ще й у великій кількості. Такий варіант цікавить компанії, що бажають замовити брендовану продукцію з натуральної шкіри для підтримання іміджу та подальшого розвитку компанії. Також така можливість цікавить багатьох креативних дизайнерів, які не мають власних виробничих потужностей, але бажають виготовити власну колекцію шкіряних аксесуарів.

Вирішити дану проблему зовсім не складно. Варто звернутися до виробників шкіргалантереї. Їх на теренах нашої батьківщини зараз вистачає, наприклад, український виробник шкіряних виробів ЕГОС

Але як з усієї цієї кількості обрати саме того, який зможе виготовити саме те, що вам потрібно.

Ось 5 нехитрих порад, якими варто керуватися при виборі виробника шкіряних виробів:

1. Всі свої. Шукайте серед своїх, серед українських виробників. Ви будете приємно здивовані, коди дізнаєтесь, що українці вміють, можуть і знають як шити шкіргалантерею. І цей напрям зараз дуже активно розвивається. Мережа Інтернет допоможе знайти адресу, телефон, пошту і як то кажуть усі їх «явки та паролі».

2. Шоурум. Спочатку потрібно ознайомитися з інформацією на сайті виробника, відвідати його магазини, якщо він має свою мережу, а потім домовитися про зустріч з обов‘язковою демонстрацією вже виготовленої власної продукції.

Оглядаючи продукцію, потрібно оцінити зовнішній вигляд аксесуара, якість матеріалу, фурнітури та на скільки якісно виконані усі елементи. Звертайте увагу на всі дрібнички, оскільки саме вони формують враження. Якщо побачене викликало позитивні відчуття, тоді варто починати розмову про замовлення.

Якщо у компанії немає власного шоурума, це повинно викликати багато запитань та спрацювати не на її користь.

3. Потужні можливості. Також варто розпитати про потужності виробництва, можливі додаткові послуги та при нагоді відвідати його. Впевніться, що це дійсно великий виробник, якому дорога власна репутація та повага партнерів та клієнтів.

4. Обіцянка-цяцянка. Не довіряйте лише словам, тільки тому, що самі побачите та оберете. Обов‘язково фіксуйте усі свої побажання на папері, приймайте участь у підборі шкіри, фурнітури для аксесуара, зустріньтеся та обговоріть всі тонкощі вашого замовлення з дизайнером, який працюватиме над вашим замовленням.

5. Дешевше – не краще. Запам‘ятайте, аксесуари із справжньої шкіри не можуть коштувати дешево, тому що сама по собі натуральна шкіра – це дорогий матеріал. Тому не піддавайтеся на дуже низькі ціни.

Головне, це нічого не боятися. Проявляйте креативніть, втілюйте власні задуми у життя, звертайтеся до українських виробників і невдовзі отримаєте шкіряний аксесуар, якому позаздрять світові гуру дизайну та моди!