Автотуризм набирає все більшої популярності. Цей вид подорожей улюблений багатьма з тієї простої причини, що їхати можна в будь-яку точку світу і не залежати при цьому від турагентсва, гідів, маршрутів і попутників. Подорожуючи таким чином можна економити гроші на бензин, якщо, звичайно, ви збираєтеся великою компанією друзів. При цьому наскільки буде цікавим і комфортним ваше подорож повністю заздрості від вас. Отже, до нього необхідно правильно підготуватися.

Першим, про що слід подбати, це засоби зв'язку і різні гаджети. З їх допомогою ваша поїздка стане не тільки зручною, але й безпечною. Провідне місце в цьому списку займає навігатор. Щоб його придбати, та й не тільки його, а й безліч інших необхідних речей, відвідайте цей магазин. Там ви знайдете все те, без чого не обійдеться жодна поїздка.

Навігатор допоможе вам легко зорієнтуватися на незнайомій місцевості. Це пристрій розрахує для вас найкоротший шлях, допомагаючи тим самим заощадити бензин. Стане в нагоді і атлас автомобільних доріг: а раптом розумний прилад помилиться, що рідко, але буває.

Придбайте бездротову гарнітуру для мобільного телефону. Погодьтеся, що під час поїздки вам часто доводиться розмовляти по телефону. Під час цього необхідно себе убезпечити. Статистика говорить, що ймовірність аварії буде вище відсотків на 80, якщо ви будете здійснювати управління однією рукою, а іншою тримати біля вуха мобільний телефон. Отже, пристрій, який звільнить ваші руки, вбереже вас в дорозі від небезпечних ситуацій.
Не забудьте про комплектуючих для свого авто. Вам скаже спасибі не тільки автомобіль, але і ваші попутники, якщо у вас під рукою буде запасний варіант на випадок виходу з ладу одного з датчиків, або перегорання лампи в фарі. Складіть список «набору джентльмена» для свого залізного коня, включивши в нього все найнеобхідніше. Кожну деталь ви передбачити не зможете, тому запитайте у пошукача автосервіси в тих містах, які будете проїжджати.

Запасіться декількома ліхтариками. Під рукою у вас повинні бути як налобні, так і класичні. Завдяки їм ви не залишитеся наодинці з проблемою в оточенні порожнечі й темряви.

Не забудьте про аптечку. У ній повинні знаходитися знеболюючі таблетки, загоюють мазі, антисептичні засоби, мазі проти опіків, пластирі, бинти і вата. Не завадять в цьому наборі і всілякі джгути і еластичні пов'язки на випадок вивихів і переломів.