Завдання підприємця – створити комфортні умови для персоналу. Особливо важливо їх забезпечити в промислових приміщеннях. Щоб співробітники компанії могли тут працювати, обов'язково потрібно грамотно спроектувати систему вентиляції. Саме з її допомогою буде відбуватися циркуляція повітря. Забруднені маси система стане примусово видаляти з приміщення, замінюючи їх новими.

Якщо говорити про обладнання, то виробнича вентиляція в цьому плані мало відрізняється від побутової. Набір пристроїв необхідний приблизно однаковий. Відрізнятися техніка буде по потужності. До основних компонентів промислової системи можна віднести фасонні частини, вентиляційні канали, вентилятори, рекуператори, калорифери, фільтри, системи кондиціонування. Кожен з цих елементів виконує особливу, важливу функцію – транспортування, розподіл, примусовий рух повітряних потоків, очищення, підігрів, охолодження.

Рекуператори можна виключити з системи, якщо ви обладнаєте її в невеликому приміщенні. Ці пристрої не з дешевих і застосовувати їх варто буде тільки в просторих цехах.

Ефективна вентиляція виробничого приміщення повинна бути спроектована професіоналами. Вони зуміють врахувати всі основні моменти, щоб забезпечити комфорт в промислових приміщеннях. При створенні проекту потрібно мати на увазі особливості конфігурації і площу приміщення, його призначення, специфіку роботи, кліматичні особливості, технічне оснащення. За допомогою цієї інформації досвідчений фахівець може зрозуміти, який перетин повітроводів потрібний, площу вентиляційних отворів, показник кратності повітрообміну, потужність обладнання, розрахунок матеріалів. Завдяки точним обчисленням система вийде функціональною, продуктивною і економічною.

При створенні вентиляції можуть використовуватися різні матеріали. Повітроводи можуть виконуватися з оцинкованої сталі. Зазвичай такі елементи монтують на небезпечних об'єктах (де не виключена можливість пожежі або вибуху). Оцинкована сталь є вогнетривким матеріалом і відповідає вимогам безпеки.

Нерідко повітроводи доводиться встановлювати в місцях підвищеної вологості. У такій ситуації треба, щоб матеріал був стійкий до корозії. У такому випадку фахівці вибирають труби ПВХ.

Гофровані труби використовують при створенні вентиляції зі складною магістральною конструкцією. Вони можуть бути монтовані навіть у важкодоступних зонах.

Замовити проектування і облаштування вентиляційної системи ви можете в компанії «Елефант». Компанія працює на всій території країни.