Юридична компанія «Закон Львів» допоможе із проведенням процедури щодо отримання та оформлення посвідки тимчасового проживання на території Україні.

Законодавством  України передбачено, що будь-якому іноземному громадянинові чи особі без громадянства, що прибули на територію України вперше із країн з безвізовим порядком в’їзду, дозволяється перебувати на її території 90то днів із 180ти.

Загалом, посвідки на проживання в Україні поділяються на два види: постійні, а також тимчасові. А отже, посвідкою на проживання в Україні є документ, який посвідчує особу та її право на тимчасове чи постійне проживання на території України. Таким чином, постійна довідка буде діяти безстроково, а тимчасова оформляється лише на термін, що становить 1 рік, однак вона підлягає подовженню щороку. Іноземець, чи особа без громадянства наділяється тим самим обсягом прав і обов’язків, що і громадянин України, у разі оформлення посвідки.

Перевагами оформлення посвідки на тимчасове проживання є наступні: вам не потрібно виїжджати за територію України після спливу 90 днів, відсутність мита на ввезення автомобіля на територію України (у разі, якщо ви ввозите її для власного використання), можливість реєстрації себе як приватного підприємця, відсутність проблем із банківським обслуговуванням.

Щодо терміну отримання посвідки на тимчасове проживання, то законодавство передбачає 15ть днів з моменту подачі документів до органу Державної міграційної служби, проте ми можемо сприяти тому, що документ буде оформлено протягом 3х днів.

Для того, щоб отримати посвідку на тимчасове проживання в України, необхідно подати такі основні документи:

  • заява від особи про отримання посвідки;
  • документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина чи інший);
  • нотаріально завірений переклад на українську мову сторінок документа, що посвідчує особу;
  • документ, що підтверджує сплату державного мита (чек);
  • чотири фотокартки (розміром 3,5х4,5 см);
  • копія довідки про присвоєння ІПН;
  • при необхідності отримання дозволу на тимчасове проживання у випадку шлюбу з громадянином України, необхідно подати: довідку про доходи чоловіка чи дружини, гарантійний лист, копію свідоцтва про шлюб. 

Щодо пакету документів, то в кожному окремому випадку він підлягає уточненню, тому необхідно звернутися до нашої компанії з приводу надання консультації з даного питання.

Гарантуємо надання якісних та швидких послуг, що допоможе зберегти  Ваш час від зайвих клопотань.