Напевно ви, як і будь-які батьки хочете для свого малюка всього найкращого і якісного, ви ретельно підбираєте ліжечко, розвиваючі іграшки, перший одяг, засоби особистої гігієни, і само собою бажаєте купити дитячі коляски недорого.

Перш ніж приступити до вибору коляски, ретельно продумайте, де ви будете гуляти, чи є у вашому будинку ліфт, ви бажаєте придбати універсальну коляску, або віддасте перевагу окремо придбати люльку, коляску для прогулянок, а може бути ви зупините вибір на візку трансформере?

При виборі коляски звертайте увагу на колеса, особливо це важливо, якщо ви будете гуляти в місцевості з нерівною дорогою, тому подбати про те, щоб коляска володіла такою характеристикою, як висока прохідність слід заздалегідь. Також багатьох бентежить велика вага коляски, але не завжди легка коляска безпечна для дитини, коляска повинна бути стійкою, ви оціните це якість при першому ж виході на вулицю. Габарити коляски мають значення якщо ви живете в багатоповерховому будинку, а велику і громіздку коляску буде дуже важко спускати, також варто врахувати, що така коляска буде створювати труднощі при походах в магазин, аптеку, і само собою в поїздках на громадському транспорті.