Шафа у вітальню - це сучасна альтернатива древнім комодам. Однаково ефективна, і при цьому значно практична. Також може стати прикрасою приміщення, привертаючи погляд цікавими кольорами або затишною графікою, так у більшості магазинів дуже багатий асортимент таких меблів. Але, якщо ви бажаєте індивідуальний дизайн, то можете купити шафи-купе на замовленняна сайті  http://artmebli.lviv.ua/catalog/shafy-kupe/.

Шафу у вітальні можна використовувати в будь-який спосіб. Все залежить від наших потреб, і ідей, врешті-решт, вітальня - це місце відпочинку для всієї родини, в якому ми хочемо почувати себе найбільш комфортно.

Додаткове місце для зберігання згодиться на приведення в порядок дитячих іграшок, не рідко потрібно ховати використовуваний одяг, приховати компакт-диски або музичне обладнання та електроніку. Висувні стільниці ховаються за дверима шафи, та можуть в хвилину перетворитися в затишний куточок для творчої роботи, для якої ми візьмемо швейну машинку.

Двері не тільки від шафи. Розсувні двері можна використовувати також як практичне прикрашення приміщень або перехідні двері. Це хороше рішення в квартирах, де необхідно відокремити кухню від вітальні або заощадити додатковий простір на кімнатку для дитини, щоб гарантувати конфіденційність і спокій для роботи.

Правильний дизайн. Шафа у вітальні не тільки відіграє роль практичного предмету. А й завдяки сучасним рішенням може також стати модним доповненням, яке ідеально поєднується з іншими меблями.

 Для інтер'єрів, оформлених у сучасному стилі ми рекомендуємо фасади покриті лаком або із скла, цікава графіка або сміливі візерунки. Вони збільшують візуально приміщення, привернуть погляд і додадуть йому стильному дизайну. У приміщеннях більш традиційних ідеально підійдуть двері з імітацією кольору натурального дерева, з ротанга або бамбука. Вони гарантують універсальне поєднання елегантності з класикою. Якщо вас зацікавили меблі у Львові, то вам потрібно лише перейти на наш сайт http://artmebli.lviv.ua/ і замовити собі все, що заманеться.

Шафа в спальні. Шафа в спальні - це обов'язковий предмет меблів. Часто повинен вмістити велику кількість одягу сезонного, сукні, костюми і нижню білизну. Є гарною альтернативою для забезпечення достатнього місця, і є заміною комодів та невеликих шаф. Одночасно її зовнішній вигляд не має значення. Спальня - це місце інтимне, що асоціюється з відпочинком і самотою, тому розмір і зовнішній вигляд шафи повинні бути адаптовані до розміру приміщення, не пригнічувати його, і навіть візуально збільшити.