Купівля нерухомості – це завжди складний і виснажливий процес. При цьому він неминучий, рано чи пізно у будь-якої людини виникає потреба обзавестися власними квадратними метрами. Вони дають більшу стабільність і визначеність у житті, ніж орендоване житло.

Зрозуміло, поява Інтернету кілька спростила пошук варіантів. Однак в Мережі існує безліч окремих сайтів. Інформація є на порталах ріелторських агентств, ресурсах з оголошеннями по місту, тематичних майданчиках. Іноді вона повторюється, а іноді зустрічаються унікальні пропозиції. Переглянути всі сайти непросто. Саме тому логічніше користуватися популярною дошкою оголошень, на якій публікують інформацію і брокерські компанії, і забудовники, і господарі квадратних метрів. Таким сервісом є ріа дом. Кожен зможе знайти тут цікаві пропозиції.

Шукати варіанти ви можете за категоріями. Тут передбачені розділи з квартирами, котеджами, комерційними площами, окремими ділянками, гаражами. Також є можливість вивчати оголошення з урахуванням територіального аспекту. Зрозуміло, найпростіший варіант – використовувати розширений пошук, де можна задати відразу всі важливі для вас параметри. Добірка буде сформована оперативно.

На DOM.RIA є зручний розділ «Перевірені квартири». Тут публікуються оголошення, достовірність яких портал готовий гарантувати. Якщо ви виявили порушення - можете повідомити про це адміністрацію ресурсу.

DOM.RIA дозволяє розміщувати пропозиції з детальним описом, фотографіями. На порталі передбачена опція публікації оголошення в друкованих виданнях міста. Якщо ви хочете продати квадратні метри якомога швидше, сервіс вам в цьому допоможе.