Стежимо за модою, щоб бути напоготові. Що пропонують нам стилісти для боротьби з нудьгою та осінньою мрякою? Тренди прийдешнього сезону:

 

1)          Манікюр гель лаком у стилі Лабутен! Секрет успіху взуття від відомого бренду Christian Louboutin – це витончені, м’які лінії, незвичні аксесуари та неперевершені відтінки. Особливість туфель – це червона підошва, що змушує серце битися в ритм зі стукотом підборів. Відтепер таку розкіш можна дозволити собі за цілком прийнятною ціною, скориставшись послугою манікюру гель-лаком у салоні краси Vanille. Невідомо, хто став рушієм нового тренду: співачка Адель, яка з’явилась із двостороннім розписом на одному з заходів ще у 2012-му році, або славнозвісна пісня групи «Ленінград».  Проте тренд художнього розпису нігтів у стилі Лабутен став популярним у лічені дні і досі знаходиться на верхівці рейтингів. Творче рішення виявилось настільки вдалим і простим у виконанні, що червоний контур тепер – незамінний атрибут. Виконання такого манікюру полягає у зафарбовуванні внутрішньої частини нігтя гель-лаком червоного кольору. Майстрині салону краси ретельно слідкують за акуратністю розпису нігтів, адже Лабутени – це знак якості, байдуже, на ногах чи на руках. Зовнішню поверхню вкривають гель-лаком пастельних відтінків, або класичним чорним. На сайті www.vanille.rv.ua можна знайти зразки до смаку.

 

2)          На тижні моди у Нью-Йорку  був представлений шокуючий розпис нігтів у хутряному стилі. Автори ідеї – бренд Libertine – навряд чи думали про практичність манікюру та узагалі естетику, проте акцентувати увагу на нігтях таки вдалося. Виконання полягає у нанесенні гель-лаку будь-якого нейтрального відтінку і наклеюванні на поверхню нігтя шматочків хутра. Відповідно, форму хутру надають не пилкою, а ножицями. Деякі майстри навіть представляють варіації із заплетеними хутряними косичками на нігтях. Серед численних мінусів такого виконання – недовготривалість манікюру, адже контакт з водою є практично руйнівним. Втім, модні тенденції нерідко розбігаються із практичним глуздом.

 

3)          Заключним у нашому списку незвичних декорацій є манікюр із вовни. Технологія вовняного розпису досить проста: шар гель-лаку злегка просушується лампі, після цього ніготь занурюється у fur-пігмент. Це спеціальний засіб, що за текстурою нагадує вовняну тканину, і має назву Fur Effect. Знімати засіб з нігтів так само легко, як гель-лак. До речі, вигляд такого покриття доволі милий. Припускаємо, що вовняний педикюр зігріє у холодну осінь, втім, якщо не допоможе – завжди у нагоді стане парафінотерапія для рук у салоні Vanille.