Потрібно постаратися, щоб ваше чудо-чадо, для якого готується сюрприз, не почуло ваших сімейних обговорень цих відгуків, ваших запитань до матусям. Також не треба критикувати аніматорів пізніше. А то бувають такі випадки: батьки при дитині, навострившем вушка, починають обговорювати день народження, помічаючи тільки негативні моменти, і можуть сказати, наприклад, так: «А Чебурашка-то як попало всі провів! Нам так не сподобалося! Це було просто жахливо! А грошей-то скільки ми відвалили за всю цю нісенітницю!» І далі, в такому ж дусі. Уявляєте себе на місці дитини, який все це почув? Тим більше, що він тільки зараз думав, що його день народження був самим чудовим, що все було так класно (ось воно щастя!), і запрошений Чебурашка був таким милим. Не псуйте настрій малюкові і не закладайте песимістичне сприйняття життя. Те, що вам не сподобалося, обговоріть ввечері, наодинці, коли ваш синочок або донечка буде вже солодко спати і бачити самі щасливі сни. Діти все сприймають по-іншому!

Якщо вас цікавить організація дитячого свята у Львові, то ознайомтесь з нашою пропозицією.

Корисним також буде заздалегідь подивитися відео аніматорів на дитячий день народження, щоб мати уявлення, що вас чекає. Конкурси, хороводи, подарунки, та й заодно побачите, як ведуть себе аніматори, як розважають дітлахів, спілкуються з ними. Досвід провідних і підтверджується фото або відеозйомкою. Аніматори в дитячий садок

Провідних аніматорів для дитячого дня народження можна запрошувати не тільки додому, але і в дитячий сад, попередньо обговоривши з вихователькою деякі моменти чи можна, на скільки краще це зробити, на яку кількість часу і так далі.

Можна розпитати дитину або спитати вихователя, що «модно» в групі дитсадочку, які герої мультфільмів або казок популярні. Замовивши затребуваного у сучасних дітей персонажа, ви не прогадаєте їх захвату (а, головне, щастя вашої дитини) не буде межі.

Аніматорів на дитячий день народження в дитячий сад запрошують досить часто, серед популярних героїв, наприклад, Карлсон.

В агентстві можна вибрати певного аніматора, подивившись відео або фото-зйомки його робіт, ознайомитися з запропонованим сценарієм, внести свої корективи зазвичай побажання замовників у солідних і престижних агентствах враховуються. Не варто замовляти «наосліп» за оголошенням в інтернеті або газеті можна нарватися на шарлатанів і свято буде зіпсовано.

При особистій зустрічі з аніматором обговоріть сценарій, програму свята, кількість подарунків, підпишіть договір.