Спальня – особлива кімната в квартирі чи будинку, вона не призначена для по сторонніх очей. Кажуть, що саме у спальні концентрується енергетика людини, оскільки саме під час сну ми відновлюємо не тільки фізичні сили, а й енергетичний баланс.

Основою кожної, без винятку, спальні є ліжко. Сьогодні асортимент багато чисельних магазинів дозволяє вибрати спальне місце на будь-який смак. Великі та маленькі, квадратні, з округлими краями та навіть круглі ліжка вже нікого не дивують. Розмаїття дизайнів та кольорів дозволяє придбати саме те ліжко, яке стане найбільш гармонійним продовженням інтер’єру.

Проте не завжди наші можливості співпадають з бажаннями, та нерідко виникає така ситуація, коли у кімнаті, відведеній під спальню, місця зовсім небагато. В такому випадку проблему можна вирішити двома шляхами: відати перевагу більш функціональному варіанту, наприклад, поставити в якості спального місця диван, або купити односпальне ліжко.

Три причини купити ліжко для спальні

Переваги саме ліжка для спальні, на перший погляд можуть бути не зовсім очевидними, проте вони можуть стати досить вагомим аргументом при виборі меблів. На користь ліжка можна привести кілька аргументів:

  • Вплив на здоров’я. Від того, наскільки добре людина відпочине вночі, буде залежати те, наскільки активно вона зможе провести наступний день. Ортопедичні матраци, які зараз використовуються на ліжках, підтримують правильне положення хребта під час сну.
  • Матеріали. Як правило, дивани сьогодні виготовляють із штучних матеріалів – ДСП, пресована деревина та інші. При цьому, штучні матеріали містять у своєму складі елементи, які можуть викликати алергічні реакції. Що ж стосується ліжка, то можна вибрати модель, виготовлену із натуральної деревини.
  • Зносостійкість. Як правило, диванна оббивка зношується за кілька років. Потім постає питання що робити з ще функціональним, але вже втратившим зовнішню привабливість елементом інтер’єру. Обираючи ліжко, ви дуже просто вирішуєте цю проблему. Аналогом оббивки м’яких меблів для ліжка є покривало, яке можна змінити у будь-який момент.

Як бачите, ліжко моє багато переваг перед розкладними диванами навіть найсучасніших моделей, тому радимо Вам звернути свою увагу саме на односпальні ліжка з дерева, які представлені в асортименті каталогу магазину Klen.ua, у нас кожен знайде собі ліжко до смаку! Приємних Вам покупок!