У всіх нас час від часу бувають перебої з водопостачанням. Добре, якщо служби відключають воду в той момент, коли ми нікуди не поспішаємо. Це, звичайно, теж викликає дискомфорт, проте ми можемо потерпіти. Але як бути, якщо води не виявилося з ранку, а вже через півтори години нам треба бути на робочому місці? Ось така ситуація вже загрожує масою проблем. Чи можна якось застрахувати себе від подібного «доброго» ранку? Звичайно, просто встановіть у себе вдома електричний водонагрівач. Причому, не проточну модель – вона вас ніяк не врятує, а накопичувальну. У такому водонагрівачі розробниками передбачений спеціальний бак, де завжди можна тримати запас води.

Проблем з пошуком накопичувального бойлера не буде – на вітчизняному ринку представлена ​​маса таких пристроїв. Яким саме варіантів віддають переваги українцям? Зараз особливою популярністю у нашого населення користуються бойлери Atlantic. Доглянути варіант техніки від цього виробника ви можете тут  - це каталог відомого інтернет-магазину santeh-centr.com, який вже не перший рік забезпечує наших громадян якісною технікою від відомих брендів.

Що можна сказати про цінову політику компанії? «Сантехцентр» добре знає потреби своїх клієнтів і розуміє їх бажання заощадити. Саме тому ціни на техніку тут утримуються на адекватному рівні. Це робить шопінг в маркеті доступним для широкого кола користувачів.

Після того, як питання з постачальником техніки вирішено, можна переходити безпосередньо до вибору самого пристрою. Яким повинен бути ідеальний бойлер? Чіткого критерію тут немає – у кожного користувача свої вимоги, на них і треба орієнтуватися при покупці водонагрівача.

Так, всім нам потрібна різна кількість води. Люди, які живуть одні, цілком можуть обійтися і бойлерами, чий обсяг бака складає 30-50 літрів. Такої кількості рідини вистачить і для водних процедур, і для вирішення побутових справ. Якщо проживають двоє, то краще взяти модель хоча б на 50 літрів. Ну, а для великих сімей потрібен вже агрегат з місткістю бака в 80-100 літрів. Звичайно, не кожна ванна дозволить розмістити такий громіздкий апарат. Тому, вибираючи водонагрівач, враховуйте і площину приміщення.

До речі, магазин «Сантехцентр» допоможе вам купити бойлери будь-якого обсягу – тут є як компактні варіанти на 15 літрів, так і громіздкі в 100 літрів. За потужносним показниками всі моделі теж відрізняються, тому при покупці перевіряйте і цей параметр.