Якісна и сильна освіта – саме цього прагне більшість мешканців нашої країни. Польща – це місце яке добродушно зустрічає іноземних студентів, відкриває для кожного нові можливості й дає базу для подальшого руху до поставленої мети.

Програма Освітаполь була заснована тринадцять років назад. Вона вже встигла здобути популярність серед більшості абітурієнтів и відвідувачів країни. Саме тут кожен бажаючий може отримати всі необхідні відомості, перевірити деякі теорії на практиці, навчатися за інтенсивною програмою, послухати лекції грамотних викладачів та поступово наближатися до здійснення своєї мети. Відвідавшипортал «osvitapol.info» користувачі (майбутній учасник програми) можуть детальніше ознайомитися з можливими спеціальностями і вибрати необхідний для себе варіант.

Чому Освітаполь вважається одним з кращих варіантів отримання освіти?

1. Має гарантію якості «STUDY IN POLAND» а отримані дипломи визнаються у багатьох країнах світу.

2. Відкриваються великі можливості щодо працевлаштування після завершення навчання. Навіть можливе працевлаштування у Польщі після завершення учбового процесу.

3. Низька вартість навчання та максимальна надійність. ОсвітаПоль функціоную 13 років.

4. Включає в себе велику кількість партнерів (університетів).

5. Кожен студент має можливість вибрати найбільш підходящі факультет (економічний, гуманітарний, технічний, медичний та інформаційні технології) і спеціальність, список яких перевищує цифру 1550.

6. 13 років досвіду.

7. 3500 учасників програми.

8. Консультації при виборі вузу та спеціальності;гарантія вступу.

9. Опіка під час навчання.

10. Контакт 24 години на добу.

11. Медична та юридична підтримка.

Прочитавши відгуки від реальних студентів і випускників, кожен має можливість скласти свою думку і прийняти остаточне рішення. Знайти своє покликання, шлях у житті, прагнути до мети і впевнено досягати бажаного допоможе вибір правильної спеціальності та отримання якісної освіти.

Оsvitapol надає сильну базу кожному учню, робить лекції і процес пізнання предмета більш цікавим, захоплюючим і пізнавальним.

Відгуки про Освітаполь – це не тільки гарантія високого рівня навчання. Зважившись на участь в програмі, кожен зможе поєднувати отримання гідної освіти з цікавим проведенням часу, знайомством і зустрічами з новими друзями, гідною роботою в Польщі.