На сьогоднішній день існує безліч дизайнерських засобів та прийомів, за допомогою яких можна зробити простір таким, яким би його хотів би бачити власник. Це стосується як житлових, так і офісних або громадських приміщень. Яскравим прикладом таких прийомів є розпис на стінах.

   Історія вказаного вище засобу бере свій початок ще з давніх часів. За допомогою розпису стін прикрашали будинки, храми, королівські замки та палаци. У більшості ситуацій мотивами для розпису були події із життя, біблійські сцени та природа. Сьогодні ж можливості цього своєрідного мистецтва – безмежні. Тому нерідко на стінах можна побачити найрізноманітніші малюнки, створені майстерними художниками за допомогою сучасних матеріалів. Не сумнівайтесь, розпис стін – це ексклюзивний спосіб оформлення інтер’єру. Він дає можливість зробити будь-яке приміщення оригінальним і не схожим на інші. За допомогою цього дизайнерського прийому можна створити бажану атмосферу. Наприклад, казкові герої зможуть оживити дитячу кімнату, а в вітальні можуть бути реалізовані найрізноманітніші сцени з будь-якою тематикою.

Настінний розпис та його переваги.

   Якщо Ви дбаєте про своє здоров’я, то розпис стін можна виконати за допомогою сучасних високоякісних та гіпоалергенних фарб і матеріалів. Будьте впевнені, що завдяки цьому кінцевий результат буде не тільки красивим, а й нешкідливим для дорослих, дітей і тварин. Тому Ви можете не хвилюватись за власне здоров’я.

   На сьогоднішній день живопис дає змогу створити у кімнаті незрівнянну ні з чим атмосферу. Цей метод потребує досить багато  часу та майстерності, але він того вартий! Ви на протязі довгих років зможете милуватись таким видом оформлення інтер’єру.

space_3

Етапи виконання робіт.

   Існують певні етапи художнього розпису стін:

1. Узгодження ідеї та стилю оформлення стін.

2. Розробка художніх ескізів та узгодження одного із них.

3. Підготовка стін.

4. Перенесення ескізу на стіну.

5. Розпис стін за допомогою фарб, пензликів та аерографа.

6. Покриття готового зображення матовим лаком.

Де можна замовити розпис стін?

   Ви вже зацікавлені в тому, щоб замовити художній розпис стін? Не знаєте до кого краще звернутися? Тоді Ви прийшли за адресою! Адже арт-студія Штрішок завжди готова запропонувати якісні і недорогі послуги.

   Особливості арт-студії «Штрішок»:

- Висока кваліфікація кожного нашого спеціаліста;

- Вигідна й доступна кожному ціна послуг;

- Оперативне виконання замовлення;

- Iндивідуальний підхід.

   Ви ще не впевнені, чи варто робити замовлення в нашій компанії? Ризикніть і будьте впевнені, що ми зможемо завоювати Вашу довіру!