Для оздоблення будинку часто використовують так званий «фальшивий» брус. Вартість фальш-бруса залежить від виду деревини. Для обробки зовнішніх поверхонь придатні недорогі і стійкі до атмосферної вологості і опадів хвойні породи з красивим текстурованим малюнком (для подальшого розкриття лаком). Якісний фальш-брус з смереки -один з кращих на світовому ринку деревоматеріалів. Що таке фальш-брус, його розміри і конфігурація. Просушену калібровану дошку з профільованими шпунтами і канавками на крайках називають фальш-брусом. Система паз-шип виконується прямий або клиновий і полегшує поздовжнє укладку стик в стик, що запобігає зміщення дощок. Матеріал імітує будівельний клеєний або профільний брус за типорозмірами та фаскам на зовнішньої пласті. Цегляна або бетонний будинок, обшите фальш брусом, виглядає як побудоване цілком з дерева. Наразі фальш брус купити можливо у багатьох місцях, але високоякісний брус знайти дещо складніше.

Обираючи дошку для підлоги, раджу звернути увагу на дошки з модрина. Це якісні, міцні, надійні дошки, які ще й вишукані у естетичному плані. Зараз все більше людей купують саме такі дошки, через їх практичність, гарний вигляд та невелику ціну за високу якість. Через те, що дошка проходить довгу обробку, вона стає ще більш міцною, й здатною витримувати більші навантаження, вологу, тощо. Обирати добре такий варіант як дошка для підлоги модрина ціна вас приємно здивую, й власне властивості, деякі з них вже були перелічені, але насправді їх набагато більше. Тому дошки з модрини дуже непоганий варіант за невеликі гроші.

Більше цікавої інформації ви можете знайти на danver.com.ua. На цьому ж сайті крім необхідної інформації ви можете замовити якісні матеріали, які принесуть вам затишок, спокій та вишуканість.