Зовнішні електричні щити та бокси відіграють важливу роль у забезпеченні надійності та безпеки системи електропостачання. Ці елементи є необхідними для захисту електричного обладнання від зовнішніх впливів та забезпечення нормальної роботи електромережі. Ми розглянемо ключові аспекти функціонування та важливість зовнішніх щитів і боксів у контексті електропостачання.

OGUQxbh1DkrowyMSztD6Cv8FLrUfmits8T6W03cZAIvn7SrcAso1TXfb3Mw7Ul9qu7JlGrZOBEDdm77bwCpsXQ8mErNJBFDeFVrqkOQ8owtORZrAdV-RxY8YPyZrpmdnnm6DyqsSs_OfJPCQnQkL3GY

Критерії вибору щитів та боксів

Критерії вибору щитів та боксів для електропостачання можуть включати:

 • Розмір і місткість: обрані щити або бокси повинні мати достатньо місця для розміщення всього необхідного обладнання та компонентів.
 • Ступінь захисту: щити та бокси повинні відповідати вимогам захисту від вологи, пилу, ударів та інших зовнішніх впливів, що можуть пошкодити електрообладнання.
 • Матеріал конструкції: важливо обирати матеріали, які володіють високою міцністю та стійкістю до корозії, щоб забезпечити тривалий термін експлуатації.
 • Монтажні можливості: щити та бокси повинні бути легкими для монтажу та зручними для підключення електропроводки та компонентів.
 • Вартість: обрані щити та бокси повинні бути в межах бюджету проекту, але при цьому забезпечувати необхідний рівень якості та надійності.
 • Відповідність стандартам: важливо переконатися, що обрані щити та бокси відповідають вимогам національних та міжнародних стандартів безпеки та якості.

Ці критерії можуть варіюватися в залежності від конкретних вимог проєкту та умов експлуатації.

Особливості установки та експлуатації

Якою б не була класифікація обладнання, особливості установки та експлуатації зовнішніх електричних щитів та боксів полягають у дотриманні встановлених норм та правил безпеки, а також у врахуванні особливостей монтажу та умов експлуатації. Декілька ключових аспектів:

 1. Монтаж: важливо правильно підібрати місце розташування щита або бокса, дотримуючись вимог безпеки та зручності обслуговування. Монтаж повинен виконуватись кваліфікованими фахівцями, які дотримуються встановлених норм та стандартів.
 2. Захист від зовнішніх факторів: щити та бокси повинні бути відповідно захищені від атмосферних впливів, включаючи дощ, сніг, сонячне випромінювання, а також від корозії та механічних пошкоджень.
 3. Легкість доступу: важливо, щоб доступ до електрообладнання всередині щита або бокса був зручним для обслуговування та ремонту. Це може включати належне розташування дверей, засувок або інших механізмів для відкривання.
 4. Вентиляція: забезпечення належної вентиляції в середині щита або бокса може бути ключовим аспектом, особливо при високих температурах або в умовах високої вологості.
 5. Заземлення: важливо правильно заземлити щит або бокс для захисту від короткого замикання та інших негативних електричних явищ.
 6. Обслуговування та перевірки: регулярні обстеження та технічне обслуговування допоможуть забезпечити правильну роботу електрообладнання,  а також електробезпеку всередині щита або бокса протягом тривалого часу.

Дотримання цих особливостей допоможе забезпечити надійну роботу та безпеку зовнішніх електричних щитів та боксів протягом їх експлуатації.

27SN7CeGeqb1CacV8BKzBpamrZLYnardxZpv1osVxMsfKgjVqDSwryTaghKdWNP19kfVAv4MYMIzZ0Vd9KuFD03I6G-wgdyZHaLT_-e3blFcyw24ke1GxyQC5IdSOdIV3vHCigAqr1Jk9G1QVOf8_h8

Захист від зовнішніх впливів

Ступінь захисту від зовнішніх впливів є одним з ключових аспектів установки та експлуатації зовнішніх електричних щитів та боксів. Для забезпечення надійності і тривалості електрообладнання необхідно враховувати такі важливі моменти:

 • Вологозахист: щити та бокси повинні мати високий ступінь захисту від вологи відповідно до місцевих будівельних норм та стандартів. Це може бути досягнуто за допомогою водонепроникних матеріалів, герметичних з'єднань та водонепроникних ущільнювачів.
 • Корозійний захист: у вологому середовищі або на місцях з агресивними хімічними речовинами необхідно застосовувати матеріали, що мають високу стійкість до корозії, такі як нержавіюча сталь або спеціальні полімерні покриття.
 • Захист від механічних пошкоджень: щити та бокси повинні бути стійкими до механічних впливів, таких як удари, знос, або навіть вандалізм. Для цього можуть використовуватися міцні матеріали та конструкції, які витримують великі навантаження.
 • Захист від ультрафіолетового випромінювання: у відкритих просторах, де щити або бокси піддаються прямому сонячному світлу, важливо застосовувати матеріали, які мають стійкість до ультрафіолетового випромінювання, щоб запобігти пошкодженню та втраті якості матеріалу з часом.

Забезпечення належного захисту від зовнішніх впливів допоможе зберегти надійність та ефективність зовнішніх електричних щитів та боксів протягом тривалого періоду експлуатації.