Щоб здійснити ремонт бетонної підлоги, необхідно виявити всі дефекти. Наприклад, руйнування бетонних кромок у швах відбувається головним чином через високі навантаження. Кожен вид руйнувань виправляється окремим способом, єдиного методу, який би дозволив вирішувати одразу всі проблеми, немає. Тож стандартних рішень не існує, для кожного об'єкта, під конкретний проект потрібна індивідуальна розробка видів, графіка проведення робіт.

Наприклад, виконується ліквідація руйнувань бетонної підлоги силами досвідчених спеціалістів компанії Georesin.

Особливості виконуваних компанією робіт

Необхідні дані збираються співробітниками під час виїзду на об'єкт, також здійснюється детальна фотозйомка. Окрім іншого, враховуються побажання служби експлуатації, формується та узгоджується детальне ТЗ на кожен вид ремонтних робіт.

Якщо замовником прийнято рішення про проведення відновлювальних робіт для бетонної підлоги, то для кожного об'єкта в компанії індивідуально здійснюється підбір матеріалів та технології. Відповідно до чого визначається розцінка реставрації за квадратний метр пошкодженої поверхні.

Серед видів виконуваних компанією Georesin робіт:

  • вирівнювання підлогових покриттів;
  • ліквідація вибоїн та пошкоджень кромок стиків;
  • реставрація стиків;
  • усунення тріщин у бетонних покриттях;
  • ремонт відшарування;
  • знепилювання покриттів із бетону;
  • реставрація бетонних покриттів із мармуровою крихтою.

Також виконують у компанії ремонт бетонної підлоги на вулиці. Проблеми, що виникають на підприємствах та ремонтні роботи, необхідні при цьому, поділяються на 2 основні види ремонту: локальний та комплексний.

Основні переваги співпраці з професіоналами

Професіонали з багаторічним досвідом надають всі види робіт, пов'язані з ремонтом та реконструкцією промислових бетонних підлог.

Реконструкція та ремонт виконуються з дотриманням усіх технологічних норм, за допомогою якісних матеріалів.

Так, латки (технологічні вставки) робляться ультрасучасними матеріалами, тому переживають термін служби основного покриття. Що є особливо ефективним при ремонті бетонної підлоги на випередження, в локаціях потенційних пошкоджень.

Важливим є результат: бюджетний (без негативного впливу на якість), оперативний ремонт бетонної підлоги виконується професіоналами без зупинки роботи підприємства, яке замовило послуги.