Комфортний сон – це запорука бадьорості та хорошої продуктивності протягом дня. Ідеальне спальне ложе: ліжко відповідного розміру з ортопедичним матрацом. Але далеко не у всіх є така можливість, часто для відпочинку використовується розкладний диван, що заважає зайняти комфортне становище та повноцінно розслабитись. І в цьому випадку виручить топпер – тонкий матрац, який згладжує будь-які стики та нерівності поверхні.

матрац топпер

Кому варто придбати топпер?

Головний біль, хронічна втома, постійний дискомфорт і неприємні відчуття у м'язах, а також області спини та шиї – всі ці проблеми добре знайомі тим, хто позбавлений можливості спати на зручному ліжку. Але вирішити цю проблему допоможе інтернет-магазин матраців, в якому можна підібрати практичний та зручний топпер відповідного розміру. Це рішення актуальне у таких ситуаціях:

  • Відсутність грошей для оновлення спального місця. Якщо немає можливості купити хороший матрац, то варто хоча б використати альтернативні варіанти, які коштуватимуть значно дешевше, тому навіть з обмеженим бюджетом можна дозволити собі таку покупку.
  • Наймана квартира. Меблі, які присутні в орендованому житлі, часто не підлягають заміні. Але сон на старому дивані стане серйозним навантаженням на хребет, що призведе до проблем зі здоров'ям та загострення хронічних недуг, а також появи нових. Краще замовити топпер, який не тільки позбавить незручностей, але й забезпечує правильне положення спини.
  • Для подорожей. Відпустка може бути зіпсована через незручне ліжко в готелі або санаторії. Щоб цього уникнути, можна взяти з собою невеликий тонкий матрац, який легко скручується в рулон і не займе багато місця в багажнику машини.

Часто топпери використовуються і як плацдарм для дитячих ігор – і батькам не доводиться турбуватися про те, щоб дитина проводить багато часу на холодній підлозі.

Як вибрати хороший топпер?

Для підбору зручної моделі, яка повною мірою відповідатиме потребам майбутнього власника, у виборі варто орієнтуватися на такі характеристики:

  • Якість. Важливо замовляти продукцію відомих виробників, які зарекомендували себе виключно з кращого боку.
  • Розмір. Параметри виробу повинні відповідати довжині та ширині спального ложа.
  • Жорсткість. Все залежить від переваг покупця та мети покупки: для пом'якшення поверхні, або навпаки, підвищення її жорсткості.

В інтернет-магазині Divaso представлений найширший вибір якісних топперів, які можна замовити за доступною ціною. І замовлення буде оперативно доставлено отримувачу до будь-якої точки України.