Ремонт доріг - це постійний процес, який потребує якісної дорожньої суміші та дотримання технологій її виробництва. В Україні проблема доріг – одна з найнагальніших на сьогоднішній день. Руйнування дорожньої інфраструктури, викликані війною на території країни, критичні і потребують швидкого та надійного рішення.

Як ремонтують асфальт

Залежно від типу ремонту застосовуються різні технології та матеріали. Ремонт поділяють на:

  • поточний;
  • капітальний.

Найбільш поширеним поточним ремонтом доріг є ямковий ремонт. Таке відновлення дорожнього полотна відбувається у декілька етапів. На початковому етапі виконується підготовка вибоїни за допомогою дорожньої фрези: надається правильна геометрична форма. Потім вона обробляється бітумом та асфальтується. Такий ремонт виконують як на дорогах усередині населених пунктів, так і міжміських сполученнях.

Технологія при капітальному ремонті доріг передбачає демонтаж старого асфальту та укладання трьох шарів нової асфальтобетонної суміші.

Яке обладнання для ремонту доріг використовують

Для виконання ямкового відновлення дорожнього покриття використовують спеціальні мобільні асфальтозмішувальні установки мінімальної та середньої продуктивності 60 до 200 тонн на годину. Це необхідно для того, щоб виконувати ремонт безпосередньо на пошкодженій ділянці.

Для більш масштабних проєктів використовують асфальтобетонний завод, який є цілим комплексом техніки та споруд, які забезпечують виробництво, транспортування та зберігання дорожньої суміші.

Також у поточному ремонті використовують:

  • регенератор асфальту дозволяє використовувати вторинний асфальтобетонний матеріал у вигляді шматків брухту, продуктів фрезерування або заготовок з підвищеним вмістом бітуму;
  • мінігудратор дозволяє ефективно та рівномірно розпилювати дорожню суміш в зоні ремонтних робіт

У кожному окремому випадку компанія, яка здійснює ремонт дорожнього покриття, вибирає відповідну технологію та обладнання.

Обладнання від ПРАТ «Кредмаш»

Дорожня техніка від Кредмаша – це якісний результат поєднання багаторічного досвіду та передових технологій. Ми пропонуємо широкий асортимент техніки для дорожніх робіт, у тому числі поточних та капітальних ремонтів дорожнього покриття.

У виробничому асортименті заводу є надійна техніка для ремонту ям.

  • регенератор асфальту РА-802;
  • асфальтозмішувальні установки різної потужності;
  • мінігудратор КДМ 337.

Вся техніка, яку виробляє завод, відповідає сучасним технологічним вимогам та довгі роки служить на благо України. Поєднання багаторічного досвіду та сучасного підходу - це ідеальний тандем, який забезпечує розвиток та популярність українського обладнання.