Частинку Європи ви зможете знайти і в Україні – у місті Львові. Це дійсно дивовижне місто, де змішано безліч стилів, національностей і культур. Ознайомитися з містом ви можете за допомогою гіда. Більше про це на http://tour.lviv.ua/

Як часто можна почути питання: «Що цікавого подивитися у Львові?», «Як незабутньо провести один день у Львові?».

У місті безліч соборів, монастирів і церков. Треба побувати в Домініканському соборі, костелі Св. Єлизавети і греко-католицькому храмі Св. Андрія.

Зовні шалено красивим є костел Св. Єлизавети, розташований недалеко від ж/д вокзалу. Тільки уявіть, на його будівництво не було витрачено жодного цвяха, будівля повністю виконана з бетону.

Внутрішнє оздоблення найбільше вразило в греко-католицькому храмі св. Андрія. Не буду розповідати чому, дивіться самі і зрозумієте.

Греко-католицький храм Св. Андрія. Після екскурсії по духовним місцях Львова, слід відвідати музей пивоваріння. Вхід в нього через пивний дім Роберта Домса, який знаходиться в підвалі музею. Екскурсії тут проводяться кожні півгодини з 10.00 до 18.00. За цей час вам розкажуть про історію пивоваріння на Україні, покажуть різні експонати, пов'язані з пивом і в кінці проведуть дегустацію двох сортів пива з переглядом коротенького фільму про історію Львівського пивоварного заводу. Звичайний квиток в музей з дегустацією становить 20 грн, а за студентським квитком-15 грн.

Погодьтеся, що бути на території першого в Україні пивного заводу й не продегустувати львівське пиво - велика втрата, тому що ціни тут кожному по кишені. До речі з приводу дегустації, вам дістанеться дві склянки, в кожному з яких більше половини пива, так що, якщо для вас це багато беріть один квиток з дегустацією.

Раджу, після відвідин музею спуститися в пивний дім Роберта Домса і продовжити вже тут пивне застілля.