Автоматичні вимикачі постійного струму сьогодні використовуються у житлових та комерційних або промислових приміщеннях. Головна їхня задача – захищати електромережу в будинку або квартирі від надмірного навантаження, а також короткого замикання.

Автоматичний вимикач Hager відрізняється продуманим дизайном та широким функціоналом. Він максимально простий у встановленні та під'єднанні, а також універсальний. Різні різновиди вимикачів німецького бренду встановлюються не лише в житлових приміщеннях, але й на промисловому будівництві, системах вентиляції тощо.

Особливості автоматичних вимикачів Hager

Бренд Hager вважається одним з найпопулярніших німецьких виробників, який також має заводи в різних країнах Європи.

Європейська якість підтверджена вже не одним роком роботи – продукція Hager експортується по всьому світу та виробляє різні види пристроїв: від розеток і розподільних щитів до автоматичних вимикачів.

Щодо автоматичних вимикачів Hager, вони можуть бути однофазними чи трифазними. Ви можете обрати різні моделі, звертаючи увагу на такі характеристики:

  • ступінь захисту;
  • тип монтажу;
  • кількість полюсів тощо.

Основні переваги автоматичних вимикачів від Hager

Вимикачі від Hager відрізняються безпекою використання та функціональністю. Вони можуть мати додаткові системи захисту, здатність під'єднуватися до різних пристроїв тощо.

Серед основних переваг, які відрізняють автоматичні вимикачі Hager від аналогів інших брендів:

  • Простий та надійний монтаж. Автоматичний вимикач встановлюється на DIN рейку, провести його монтаж можна навіть власноруч без наявності особливого досвіду. Втім, краще залучити до цієї роботи фахівців.
  • Проста геометрія клеми, завдяки якій ви можете правильно під'єднати будь-які проводи.
  • Зрозумілі елементи керування. Вам не потрібно буде довго розбиратися з індикацією автоматичного вимикача.
  • Захист від випадкового дотику до пристрою.
  • Можливість легко під'єднати додаткові аксесуари без необхідності використання спеціальних інструментів.

Правильно підібраний автоматичний вимикач Hager здатен вирішити будь-яку задачу в житловому або промисловому об'єкті. Це надійний захист електромережі від перенавантаження та короткого замикання, який у разі правильного вибору та установки прослужить багато років.