Початкова школа - важливий період у житті кожної дитини. На цьому етапі формується любов до навчання, з'являються перші друзі та успіхи. Коли дитина заздалегідь не пройшла курси підготовки до школи, їй буде складно влитися в ритм нового життя, як і знайти спільні теми з однолітками. Такі заняття дають хорошу базу для успішного початку семестру та короткої адаптації.

Соціалізація

Відвідуючи заняття дошкільної освіти, дитина потрапляє до аналогічної шкільної атмосфери. Групи формуються невеликі, що дозволяє учням спілкуватися один з одним у комфортних умовах. Викладач тісно пов'язаний з кожною дитиною у групі. Завдяки цьому будь-яка допомога буде надана одразу, без замовчування проблеми.

У такому мікрокліматі дитина почувається комфортно і в безпеці, що найкраще сприяє її соціалізації. Коли настане період ходити до школи — він легше перенесе період адаптації, потоваришує з хлопцями з класу і зможе почати розкривати свій потенціал успішного учня.

Вдосконалення знань

На заняттях дошкільної освіти діти навчаються:

  • писати букви, формуючи слова;

  • читати на початковому рівні;

  • вирішувати нескладні математичні завдання та головоломки;

  • вирішувати завдання на логіку, креативність та мислення;

  • вивчати напам'ять нескладний матеріал;

  • висловлювати свої думки;

  • малювати;

  • працювати індивідуально, у парі чи команді;

  • розрізняти постаті та його просторове становище.

Такі уроки дають можливість підтягти існуючі знання, отримані за роки відвідин занять, що розвиваються. Як і засвоїти новий матеріал — кожна установа потребує свого рівня успішності, з яким дитина може вступити та розпочати навчання. Дошкільна освіта коригує цю різницю, ставлячи всіх учнів однією чи вище рівень.

Формування інтересу до навчання

Якщо дитина поступово навчається - їй легше звикнути до такого "дозвілля" і почати отримувати задоволення від нього. Завдяки цьому кожен новий урок у школі сприйматиметься як можливість дізнатися щось нове. Примхи, сльози, негативні відчуття і неделание — усе це залишиться позаду, коли у справжньому вчитися подобається.

Саме дошкільна освіта дозволяє дізнатися, що таке вчитися. Прийшовши до школи, дитина не зіткнеться з невідомістю — вона вже розумітиметься, як усе влаштовано. Тривалі уроки не стануть тортурами - учень адаптований до тривалого навчання і може весь цей час залишатися продуктивним. А новий соціум — можливість завести нових друзів, з якими навчатися буде вдвічі цікавіше та легше.