Читання розслабляє та заспокоює. Читаючи, дитина може увійти в ситуацію головного героя, випробувати з ним різні емоції, відсторонитися від його проблем. Книга додає сил та ентузіазму - це дарує дитині розваги та емоції, може розсмішити або засмутити, може втішити і показати нові можливості.

Книги, які пропонує інтернет магазин ranok розвивають уяву та вчать концентрації. У сучасному світі люди живуть у постійній поспіху, варто приділяти час, щоб почитати, заспокоїтися і зробити щось для себе. Читання розвиває, вчить концентрації та стимулює вашу фантазію. Читання покращує пам'ять і концентрацію. Щоб повністю увійти в світ книг і зрозуміти те, що ви читаєте, ви повинні зосередитися на тексті і відключитися від зовнішнього світу. Читаючи, ви стимулюєте уяву, отримуєте нові знання та поєднуєте їх із уже відомими. Завдяки цьому ваш мозок працює і покращує свою продуктивність, що впливає на вашу пам'ять. Дослідження показують, що читачі, які часто відвідують магазин навчальної літератури, мають набагато кращу пам'ять, ніж, наприклад, любителі серіалів!

Можна сказати, що це школа, а не все, до чого має прагнути учень. Він повинен адаптуватися, навчатися дисципліні, виконувати обов'язки та вимоги. Чи справді так має бути, чи наука асоціюється з примусом? Багато з них переглядають реферати та брошури. Тож вони не мають контакту з оригінальним текстом, а лише намагаються пізнати зміст. З іншого боку, вчителі винаходять все більш складні способи перевірити зошити з географії, чи прочитав учень необхідний текст. Чи учень таким чином пізнає красу мови, розширює словниковий запас, вчиться аналізувати текст і використовувати аргументи. Вважається, що традиційна модель навчання читання, яка використовується в школі, є правильною і підкріплена науковими дослідженнями.

Діти повинні мати книги з раннього дитинства, тому що вони мають найбільший вплив для розвитку читацьких потреб дитини раннього віку. Вони викликають багато позитивних асоціацій зі змістом книги та з численними приємними спогадами. Саме та книга, з якою вона асоціює стільки переживань, і буде найближча до дитини.

Читання дітям вголос сьогодні важливіше, ніж будь-коли раніше:

  • Обсяг інформації та знань швидко зростає. Хто не читає, той не встигає за змінами в
  • сучасному світі.
  • Читання захищає дітей залежності від телебачення та комп’ютера.
  • Читання є хорошою альтернативою хибним цінностям масової культури.