Місту Лева заслужено належить титул культурної столиці України. На кожній вуличці живуть старовинні легенди. Стіни будинків, що вражають неперевершеною красою архітектури, дбайливо зберігають багату історію міста. Чарівний аромат знаменитої львівської кави не в змозі забути жоден гість міста. У Львові створено комфортні умови для навчання, проживання та відпочинку. Тут сприятливі умови для ведення бізнесу. Тому на нерухомість у Львові завжди існує високий попит.     

Пропозиції львівських рієлторів

Для продажу пропонується нерухомість:
- для проживання та для ведення бізнесу;
- у новобудовах і на вторинному ринку;
- елітні та бюджетні варіанти.
Банки Львова пропонують вигідні умови іпотечного кредитування, що робить придбання житла доступнішим.
Отримати суттєву економію можна інвестуючи у житло на етапі будівництва.

Професійна допомога у придбанні нерухомості

Велика кількість пропозицій ускладнює вибір. Тому, плануючи придбання житла, краще звернутися в агентство нерухомості. Спеціаліст компанії «Атланта» досконально знає ринок нерухомості, тому зможе запропонувати найкращий варіант з урахуванням всіх побажань клієнта. Менеджер агентства нерухомості на всіх етапах пошуку житла надає консультації, щоб не допустити переплати та необґрунтованих витрат. Він перевіряє документи власника нерухомості, допомагає грамотно оформити договір купівлі-продажу житла, щоб угода була проведена оперативно та безпечно.
Спеціаліст допомагає зрозуміти, які критерії треба враховувати, щоб придбання нерухомості було максимально вигідним. Якщо планується проведення перепланування житла, немає сенсу купувати відремонтовану квартиру. А коли швидше потрібен дах над головою, треба знайти об’
єкт з пристойним ремонтом.
Придбання нерухомості, являється вигідним капіталовкладенням. Якщо людина має достатню кількість заощаджень, то інвестувати їх доцільно саме у нерухомість. Адже ціни на неї постійно зростають. У Львові вигідно купувати житло для передачі в оренду, на яку у місті завжди існує попит. Також вигідними являються вкладення коштів у комерційну нерухомість. Нерухомість це ресурс, який ніколи не знецінюється. У разі необхідності її завжди можна швидко та вигідно продати.
Спеціалісти агентства нерухомості «Атланта» допоможуть зорієнтуватися на ринку львівської та укласти найвигіднішу угоду.