Купівля нової квартири – відповідальний захід. Багато хто, стикаючись із вирішенням житлового питання вперше, роблять поширені помилки. Давайте розберемося, на що варто звернути увагу і, найголовніше, як зробити все правильно.

Ознайомитися з умовою купівлі двокімнатної квартири в новобудові ви можете за посиланням https://parkovemisto.com/ua/kvartiry/2k/!

Помилка 1: Здійснити емоційну покупку

Ви плануєте придбання квартири в новобудові, визначилися з бюджетом та доглянули відповідний варіант у рекомендованому друзями житловому комплексі? Не поспішайте приймати остаточне рішення – знайти квартиру мрії можна лише після порівняння кількох варіантів.

Відштовхуючись від можливого бюджету, розгляньте лоти в кількох ЖК, спирайтеся не тільки на красиві рендери, але й такі ключові параметри:

  • район новобудови,
  • термін здачі будинку
  • тип оздоблення квартири,
  • інфраструктуру.

Цілком можливо, трохи вивчивши ринок, ви дійдете висновку, що варто, наприклад, доплатити за більш підходящий варіант, або ж знайдете нове житло, заощадивши на кількості квадратних метрів з ергономічним плануванням.

Помилка 2: Забути про ефект «очікування – реальність»

Абсолютно всі маркетингові кампанії націлені на те, щоб переконати вас купити квартиру саме в рекламованому житловому комплексі. Таким чином, радимо зібрати та вивчити додаткову інформацію з різних джерел, яка допоможе отримати повніше уявлення про кінцевий результат після здачі будинку.

Дізнайтесь більше даних про забудовника, зверніть увагу на вже готові об'єкти девелопера: відповідність заявленому рівню якості, виконання термінів реалізації, відгуки новоселів.

Помилка 3: Не запитувати про знижки та акції

Пряме питання про можливий дисконт у забудовника або його представника може допомогти заощадити сімейний бюджет — не соромтеся поцікавитися можливостями отримати індивідуальну цінову пропозицію.

Вам можуть дати знижку на квартиру на нижньому поверсі або, навпаки - на найвищому, придивіться до варіантів зі специфічним плануванням - можливе зонування та цікавий дизайн-проект зробить їх максимально зручними.

Помилка 4: Не враховувати додаткові витрати

Не варто забувати, що вартість квартири - це основна, але не єдина стаття витрат на придбання житла.

Складіть зразковий бюджет, до якого будуть внесені інші витрати, навіть ті, що очікуються чи можуть виникнути у середньостроковій перспективі. Варто заздалегідь визначити найвигідніший спосіб розрахунків при купівлі, передбачити ситуацію, за якої будівництво новобудови буде завершено пізніше запланованого терміну, оцінити витрати на ремонт та меблювання.