Холостяцький статус — це перехідний стан, зазвичай між «я більше не живу з батьками» та «у мене ще немає власної сім’ї». Це час, коли без серйозних зобов’язань ви можете відчути свободу вирішувати про себе, і водночас підготуватися до серйозних випробувань дорослого життя. Одним з його аспектів є необхідність купити 1 кімнатну квартиру у Львові, але якою вона повинна бути?

Коли варто купувати квартиру?

Одинока людина асоціюється зі свободою та незалежністю:

  • з одного боку, наявність власної квартири – це плюс,
  • з іншого – це трохи обмежує ці атрибути.

Зрештою, ви пов’язані місцем, а часто ще й кредитом. Тому варіант покупки в багатьох випадках перемагає над орендою лише тоді, коли друга половина приєднується до холостяка, а разом з ним і плану спільного проживання. Однак є й ті, чия ситуація настільки стабільна, що вони не хочуть орендувати, а воліють купувати своє житло одразу. Вони припускають, що квартиру завжди можна продати (часто з прибутком) або здати в оренду. Не можна приховати, що нерухомість залишається однією з найбезпечніших інвестицій, навіть якщо вам потрібно скористатися кредитом.

Квартира для холостяка - як вибрати, щоб не програти

Ще перед покупкою варто подумати про майбутнє, тобто вибрати квартиру, яку буде легко продати чи здати в оренду. Цей момент може настати набагато швидше, ніж ви очікуєте. Тому це має бути не тільки вигідна ціна, адже навіть якщо ви купите дешеву квартиру на околиці міста, з незвичною плануванням, яку неможливо змінити, або взагалі непривабливою, ви не тільки матимете неприємності, а й важко знайти людей, готових купити її навіть за низькою ціною. Тому ви купуєте квартиру з найкращими параметрами щодо фінансових можливостей. Основними факторами є розташування та розміри, а потім планування та обладнання. Ціна повинна бути результатом цих характеристик.

Чим привабливіше розташування, тим краще. Однак, розглядаючи привабливість, слід пам’ятати, що студенти мають одні пріоритети, другі - сім’ї з маленькими дітьми, а ще інші старші люди. Тому ви обираєте добре пов’язані з центром райони, в яких є офіси компаній що працевлаштовують молодь, де ви можете знайти і торгові центри, і розважальні заклади.

Розмір квартири тут однаковий, незалежно від статусу. Купуєте стільки, скільки ви можете собі дозволити на даний момент. Зазвичай ціна за квадратний метр зменшується зі збільшенням квадратних метрів житла, тому ви можете отримати квартиру на кілька метрів більшу за аналогічну ціну.