Часто в батьків виникає питання, як одягнути дитину до зими. Бо навіть якщо на вулиці мороз, вашому малюку потрібно проводити час на вулиці так, аби дитина не змерзла, чи навпаки, не спітніла від активного руху. Прогулянки на вулиці вкрай необхідні дітям, саме при прогулянці на вулиці ваша дитина зміцнює імунітет. Тому до вибору одягу для дитини на зиму потрібно підійти ретельно. Аби і в сніг, і в дощ дітям було тепло і комфортно. Чудовим варіантом буде дитячий одяг від Авіації Галичини. Саме там можна знайти такий одяг, який буде зручним та теплим за будь-якої температури.

Дитині в зимовий чи в інший період повинно бути комфортно, аби легко рухатися. Тому не варто одягати в одяг, який сковує рухи, щоб вона могла піднятися по драбині на ігровому майданчику, ліпити снігову бабу, чи бавитись з іншими дітьми в сніжки.

Ми підготували для вас декілька порад, на які треба звернути увагу при виборі одягу на зиму:

  • Шари під верхнім одягом вашого малюка повинні утримувати тепло. Тому вибирайте тонший одяг з бавовни, той, який добре відчує шкіру вашої дитини. Тримайтеся подалі від громіздких светрів, які перегрівають тіло дитини і не дозволяють їй легко пересуватися.

  • Оберіть вітро- і водонепроникний верхній одяг з наповнювачем, який добре гріє, наприклад, пух або інші теплі матеріали. Перевагою будуть защіпки на липучці на щиколотках, які дозволяють налаштувати липучку не надто вільно та не надто щільно.

  • Обирайте рукавиці з теплою внутрішньою підкладкою та стійку до погодних умов оболонку.

  • Величезний відсоток тепла тіла часто втрачається через голову, тому шапка є необхідним елементом у гардеробі дитини. Навіть якщо зимовий костюм має капюшон, облягаюча шапка краще зберігає тепло. Найкраще підійде бавовняна або м’яка вовняна в’язана шапка з вушними клапанами, а ще краще, якщо вона застібається під підборіддям.

Ознаки того, що вашому малюку занадто жарко або холодно

Незалежно від температури на вулиці, будьте пильні, аби дитина не перегрілась. Бо за забавами дитина може не помітити, що їй занадто жарко або холодно. Найпростіший спосіб визначити, чи занадто жарко чи холодно вашому малюкові, — це відчути температуру на потилиці, а також спробувати пальці на руках і ногах.

Нові українські бренди дитячого одягу, які показують українську ідентичність, розвиваються, і з року в рік доводять, що український одяг може бути якісним, стильним, яскравим та цікавим.