Work and Travel 2022

Work and Travel 2022 - актуальна і дуже перспективна програма для студентів на літо, що дає можливість відправитися на роботу в США, поліпшити і глиб свої мовні навички, придбати новий безцінний досвід і дізнатися країну і її жителів «зсередини», а не в якості туриста.

Програма Ворк енд Тревел від компанії FLeaders діє вже понад 20 років. Завдяки їй тисячі студентів змогли прийняти в ній участь. Однак 2021 рік уніс ВОІ корективи, стали не найприємнішим сюрпризом. Пандемія коронавируса практично відправила на самоізоляцію весь світ. Сполучені штати не стали винятком - кордону виявилися закриті, видача віз призупинилася.

Консульство США в Україні відкрилося для видачі віз для Work and Travel тільки на початку травня. І все ж навіть у такій складній ситуації частини студентів вдалося оформити візи в цьому році з компанією FLeaders, і вони, звичайно, відправляться на початку червня за програмою Work and Travel в США. Іншим хлопцям також не треба турбуватися, оскільки їх поїздка буде перенесена на 2022 рік. Ми вважаємо, що до всього треба ставитися з позитивом. Цей додатковий рік очікування дасть можливість краще підготуватися до поїздки, «підтягнути» мову і певною мірою пристосуватися до нових умов життя і роботи в умовах пандемії.

Важливо! Пандемія - це не вирок вашим планам і прагненням! Весь світ кинув свої сили на вирішення проблеми. Сьогодні активно йде вакцинація, і США - один з лідерів в цьому питанні. Ситуація однозначно незабаром стабілізується, і кордони відкриються. Work and Travel 2022 продовжує своє існування. У нас великі плани на 2022 год! Ми активно підтримуємо зв'язки з нашими партнерами і роботодавцями, а також відкриваємо нові напрямки. Тому у вас є всі шанси стати учасником Work and Travel 2022.

Детальніше про програму Work and Travel 2022

Розповімо детальніше про Work and Travel 2022 для тих, хто ще не з нами або тільки планує подавати документи на участь.

Брати участь в ній можуть студенти ВНЗ. В рамках діючої програми вони можуть отримати візу в США і відправитися на роботу з гарантованим працевлаштуванням. Студенти зможуть працювати в США протягом чотирьох місяців - це травень-вересень. Традиційно на кожен сезон у нас підготовлено понад сотні робочих вакансій в 50 штатах. В середньому, щорічно можливість взяти участь в програмі отримує більше трьохсот студентів (винятком став 2021 рік, оскільки відправитися в США зможе невелика кількість студентів). Природно, що найкращі і найцікавіші робочі місця дістаються першим. Тому не відкладайте подачу пакету документації на останній момент!

Також є можливість залишитися додатково на 1 місяць (жовтень), щоб витратити його на міні-подорож по штатам. Адже США - дуже багатогранна країна, і в кожному штаті існують свої особливості, присутній характерний менталітет і традиції. Не кажучи вже про визначні пам'ятки в різних куточках країни, що одержали світову популярність, відвідати які мріє кожен.

Ключові умови Work and Travel 2022

Головні умови, які дозволять брати участь в програмі Work and Travel 2022, такі:

 • вік учасників - від 18 до 25 років;
 • навчання у ВНЗ на стаціонарній формі (1-5 курс);
 • знання англійської - середній і вище;
 • наявність закордонного паспорта з терміном дії ще не менше 1 року з запланованої дати вильоту в США.

Важливо! У стандартному режимі програма передбачає перебування в США з травня місяця, тому студентам необхідно вирішити питання про дострокову здачу сесії в своєму ВНЗ. Як відомо, в більшості вітчизняних ВНЗ здача сесії припадає на червень місяць. Також необхідно узгодити і можливість приступити до навчання з запізненням - у вересні / жовтні місяці (в залежності від дати планованого повернення).

Що включає вартість участі Work and Travel 2022

У вартість включено такі послуги:

 • допомога в підготовці необхідних документів, заповненні заявок і форм, усунення помилок;
 • домовленість з роботодавцем про працевлаштування;
 • медична страховка;
 • заповнення форми для американської візи;
 • організація різнопланових консультацій та інструктаж перед проведенням співбесіди для отримання дозволу в консульстві США;
 • консультації не тільки перед вильотом, але і по прильоту в США;
 • забезпечення контактів безкоштовної гарячої лінії в США для ситуацій, коли виникають додаткові питання або непередбачені складнощі. Учасникам обов'язково виявляється всебічна підтримка та допомога на протязі всього перебування в штатах.

Чому все більше студентів вибирають Work and Travel 2022

Для молоді участь в програмі дає цілий ряд переваг:

 • вартість є доступною. Велика частина учасників програми компенсує частково або повністю свої витрати, завдяки заробітку під час перебування в США;
 • програма з підтвердженими домовленостями з роботодавцем про працевлаштування значно спрощує процес отримання візи в США. Ризик відмови в цьому випадку мінімальний;
 • можливість краще вивчити мову в процесі спілкування з носіями;
 • нові знайомства і, можливо, налагодження потенційних ділових контактів серед американців;
 • знайомство зі студентами з усього світу;
 • можливість відкрити для себе справжню, а не туристичну Америку.

Не пропустіть свій шанс побачити інше життя і побудувати хорошу кар'єру! Зараз найкращий момент почати активну підготовку для того, щоб взяти участь в Work and Travel 2022 і відкрити для себе абсолютно нові горизонти!

FLeaders, Киев, Украина

Тел.: +38(050)786-5550 (Viber, Telegram)

https://myworktravel.com/work-and-travel-usa.html