Білосніжна шкіра кореянок, яку часто порівнюють із кольором порцеляни, завжди вражала всіх своєю ідеальністю. Методи та процедури якими у Кореї доглядали за собою довго були у секреті, а як тільки корейські виробники косметики вийшли на світовий ринок косметики, то відразу підкорили його. Різноманітні нетипові для нас складники, цікаві підходи та засоби впевнено захопили велику частину покупців своєю універсальністю та широким асортиментом, з ким можна ознайомитися за посиланням watsons.ua/uk/koreyska-kosmetika. Також, вони розповіли нам свій щоденний ритуал догляду за шкірою, де відкрили всі секретні карти, але варто зазначити, що така ідеальність потребує зусиль та часу.

Щоденне очищення

Очищення чи не найважливіший етап у догляді за шкірою обличчя, адже тільки ретельно очищена шкіра краще відновлюється, не забивається надлишками шкірного сала та не страждає від чзакупорення пор. Кореянки користуються правилом “424” у очищенні, тобто спочатку потрібно 4 хвилини очистити шкіру від макіяжу гідрофільною олією, згодом 2 хвилини масажними рухами використовувати пінку чи гель для вмивання, а наостанок  вмиватися холодною та теплою водою по черзі. Так, як очищення займає вагоме місце у догляді за собою, то кореянки вивчають склад кожного продукту дуже детально та ніколи не купують товари, якщо у складі є сприт, парабени чи будь-які інші шкідливі компоненти. Також важливо робити глибоке очищення шкіри, тобто пілінги, хоча б декілька разів на місяць. З їх допомогою видаляється омертвілий верхній шар епідермізу, залишки шкірного сала та очищуються пори.

Постійне зволоження

Якщо Вас зацікавила корейська косметика, то Ви б мали чути про ефект “чокчок”, який у перекладі означає щось свіже та вологе. У кореянок гарною шкірою є та, яка виглядає ніби щойно вмита росою. І зволоження вони займаються завжди і дуже старанно, адже його недостача є причиною появи зморшок та інших передчасних ознак старіння. Для цього вони використовують маски, креми, тоніки та спеціальні зволожувачі повітря, щоб шкіра наповнювалася не лише зовні, а й із середини.

Догляд за шкірою навколо очей

Темні коло навколо очей додають зовнішності стомленості та заклопотаності. Для того, аби зменшити їх вираженість рекомендують щоденно користуватися патчами під очі, зазвичай це роблять зранку. Вони насичені гліцерином, колагеном, оліями та вітамінами, що сприяють додатковому зволоженню. 

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Напевно вже всім відомо який негативний вплив на шкіру має пряме сонячне випромінювання. Адже саме це є першою причиною появи перших ознак старіння та ранніх зморшок, а також підсиленої пігментації шкіри. Але жінки у Кореї навчили навіть це брати під свій контроль. І роблять вони це завдля постійному використанню кремів із SP-захистом, що додають до складу майже всіх тональних основ, BB та СС кремів.