Чи знаєте ви, одну з яких саме речей найбільше люблять жінки влітку? Той факт, що оточуючі люди зможуть побачити їх літній манікюр 2021! Звичайно, зима має свої привілеї. Проте як тільки дівчина збирається та виходить на вулицю, вся важка робота, яку робить вона сама або її майстер манікюару в холодну пору року, на жаль, схована в рукавичках чи кишенях. Тож вам краще повірити, що коли настане червень, дівчата будуть хизуватися оголеними руками та манікюром.

дівчина фарбує собі нігті лаком

Оскільки літо настане раніше, ніж ви думаєте, в цій статті ми підсумували 11 літніх тенденцій нігтів 2021 року – від більш класичних дизайнів до яскравих, привабливих кольорів лаку, які ви повинні спробувати на 100 відсотків цього сезону.

Ідея для нігтів влітку 2021: блокування кольорів

Зробити такий дизайн кольорового блоку для манікюру напрочуд легко. Просто нафарбуйте свої перші чотири нігті лавандовим лаком, а мізинець – яскраво-рожевим. Потім продовжуйте та пофарбуйте половину великого, вказівного та безіменного пальців у той самий яскраво-рожевий відтінок.

манікюр блокування кольорів

Літній тренд нігтів: градієнтні французькі тіпси

Ці різнокольорові тіпси поєднують два улюблені багатьма жінками напрямки нігтів – французький та манікюр омбре. Вони додадуть ідеальну кількість спалахів вашому образу, не вступаючи в протиріччя з вашими літніми вбраннями.

градієнтні тіпси манікюр 2021

Синьо-золоте літо 2021: модні нігті

Золотий та синій – це два різнобічні кольори лаку для нігтів, які недостатньо поєднуються. Проте літо 2021 року це змінить. Просто подивіться, наскільки цей комбінований манікюр шикарно та круто виглядає, чи не так?

синій манікюр із золотими лунками

Яскраво-червоні нігті

Літо – це ідеальний час, щоб спростити процедуру краси, але ви все одно можете (і повинні!) підкріпити свій свіжий зовнішній вигляд яскравим, сміливим манікюром. Кілька швидких шарів цього пряного червоного відтінку зроблять саме це.

гарні нафарбовані нігті

Літо 2021 тенденція нігтів: абстрактні дизайни

Велика кількість абстракцій виглядає модно в будь-яку пору року. Але яскраво-жовті кольорові вставки в цьому дизайні манікюру практично створені для носіння на нігтях у теплі місяці.

абстрактний дизайн манікюру

Захід сонця на нігтях влітку 2021

Хто не любить дивитись, як заходить сонце на березі моря? Це просто чудове видовище. Сонце наче пірнає у воду, щоб охолонути, і виходить наступного дня, сповнене новими силами. Манікюр «Заход сонця», укомплектований градієнтними кольорами лаку для нігтів та детальними морськими хвилями, стане дуже популярним цього літа 2021 року.

наймодніший манікюр

Матовий з глянцевим манікюр 2021

Прийдіть на побачення або зустріч із друзями з найкрутішим манікюром, використовуючи два різні покриття – матове та глянцеве. Ви можете використовувати такий дизайн на всіх нігтях або на одному з них (наприклад, на безіменному) для створення акцентів.

Червоно-білий манікюр на літо 2021

Вам не потрібен вишуканий набір для нігтів, щоб виконати цю милу ідею червоних і білих літніх нігтів:

  • нанесіть два шари білого лаку на нігті;
  • почекайте, поки він повністю висохне;
  • пограйте червоними мазками, щоб намалювати візерунки навмання.

Нейтральний манікюр 2021

Використання декількох різних лаків з теплими тонами надає цьому нейтральному манікюру веселості, літнього відчуття.

Це ідеальний спосіб зберегти нігті стриманими, не будучи занадто нецікавими та нудними.

Ідея для літніх нігтів з рожевого мармуру (кварцу)

Коли нігті з рожевого кварцу вперше стали популярними, мало хто з жінок відразу ж звернув на них свою увагу. Тому дуже добре, що такий дизайн все ще в моді цього літа 2021. Поспішіть та зробіть цей гарний манікюр, бо він справді дуже крутий.

Різнокольоровий манікюр на літо 2021

Якщо ви шукаєте різнокольоровий манікюр, що майже відображає усі кольори веселки, ці яскраві французькі тіпси – саме те, що потрібно.

Тільки обов’язково нанесіть зверху гель-лак для надзвичайно блискучого та стійкого до сколів покриття.