10, 11 та 12 років – це перша фаза пубертатного періоду, коли ваша дитина перестає бути малечею та становиться підлітком. В цьому віці дитинство скінчується та починається юність – час, коли вашому сину або дочці дуже важливо скласти про себе гарне враження в оточуючих людей, особливо серед однолітків. І коли в гості до вашої дитини приходять її друзі, ваша задача – організувати їм хороше, веселе дозвілля. Кращі настільні ігри допоможуть в цьому.

підлітки грають разом

Цифрова епоха змінила дитинство для нинішнього покоління. Раніше дітей було важко загнати додому з вулиці – вони грались у сніжки взимку та у квача влітку. Зараз діти все рідше гуляють на вулиці в колі друзів, віддаючи перевагу іграм на смартфонах, лежачи в ліжку, або комп'ютерним іграм на своїх ПК. Але таке дозвілля не сприяє соціалізації дитини в суспільстві. Настільні ігри допоможуть навчити дитину найважливішій соціальній навичці: вмінню контактувати з іншими людьми.

ТОП найпопулярніших та найкращих настільних ігор для дітей

Гра – невіддільна частина нашого життя, вона розпалює азарт, пристрасть в нашій душі, змушує відчувати навколишній світ більш тонко, яскраво. Різновидів ігор безліч:

  • настільні;
  • розвивальні;
  • творчі;
  • рухливі тощо.

підліткова настільна гра

Багато магазинів пропонують нам різноманітні настільні ігри для дітей. Зараз, в період пандемії COVID-19 кращі ж з них ви можете знайти в інтернет-магазинах за привабливими цінами та з описом кожної з них. На сайтах купівля буде приємною та зручною, і ви знайдете широкий асортимент розвивальних і настільних ігор, а також супутні до них товари.

Розвиток логіки та абстрактного мислення – ось головне призначення настільних ігор, яких існує дуже багато. Всі вони розподіляються за віковими групами.

Для малюків і дітей дошкільного віку будуть цікавими пазли різного рівня складності. Для підлітків – ігри на логіку, стратегії.

Кращими настільними іграми для підлітків є:

  • Hobby World of Tanks: Rush;
  • морський бій;
  • монополія;
  • хокей;
  • мафія.

Переглянемо кожну з них детальніше.

Hobby World of Tanks: Rush

Це стратегія завоювала популярність серед підлітків по всьому світу. На полях настільних боїв вас чекають місії з оборони свого табору та відбиванню сил противника.

Цікава графіка карток і поля цілком занурюють вас у світ гри.

Морський бій

Гра, яка не втратить своєї актуальності ніколи. Зараз вона набула нового, більш привабливого вигляду, що розпалює азарт гравців.

морський бій настільний

Об'ємне пластикове поле, красиві кораблі, знаряддя, що стріляють металевими снарядами не залишать байдужими не тільки дітей, а й дорослих також.

Монополія

Це інтелектуальна гра, яка дозволяє змоделювати дорослий світ – світ грошей, бізнесу й вигоди.

діти грають в монополію

Тут ви можете стати лідером, знайти багатство та успіх, а можете і «піти на дно». Все залежить тільки від вас!

Аерохокей

Настільний хокей долучить вас до великого світу спорту. Щоб забити шайбу у ворота суперника, потрібна влучність, спритність, завзятість.

підлитки грають у аерохокей

З кожною грою ви виробляєте потрібні для перемоги якості. Хокей розрахований на двох гравців, які керують кожен своєю командою хокеїстів.

Мафія

Вічна гра для дітей та дорослих. Її популярність не згасне ніколи.

Рольова психологічна гра «Мафія» занурить вас у світ злочинності та несправедливості. Перед поліцією стоїть мета – викрити всіх мафіозі та винагородити їх за всі заслуги в'язницею.

правила гри мафія

Перед початком гри варто визначитись, ким будеш ти: злом або правосуддям?

Як бачите, світ ігор воістину унікальний. Саме він допомагає нам по-новому поглянути на наші сірі будні, повні турбот та постійної метушні.