Молодим батькам вкрай важливо зайняти своїх дітей чимось корисним, забезпечити малюкам заняття, які будуть доброчинно впливати на їх розум і психіку. Публікація стане у пригоді тим, хто не знає, в яку секцію віддати дівчинку. Допоможіть своїй дочці розвинути її інтелектуальні, фізичні, соціальні та емоційні навички, записавши її в один з класів навчання для малюків, список яких ми представили в цій статті.

Базові спортивні класи

Де знайти: у Львові є спеціальні спортивні гуртки для дівчат, яких збирають в групи, організовані за віком і видом спорту.

яку секцію вибрати для дівчинки від 3 років Львів

Що дівчинка дізнається: ці вступні заняття, що ідеально підходять для дітей у віці від 3 до 5 років, розповідають дівчатам про спорт і заохочують здоровий та активний спосіб життя. Ваша дитина придбає навички, необхідні для:

  • футболу;
  • баскетболу;
  • волейболу;
  • фігурного катання;
  • хокею та багато чого іншого.

Не менша користь таких секцій полягає в тому, що вони допомагають у практикуванні командної роботи, співпраці та спілкуванні з іншими дітьми. Можливо, спочатку ви зможете взяти клас батьківсько-дитячої команди, де діти займаються разом із дорослими, перш ніж дозволити дочці розгалужуватись самостійно, щоб навчитися незалежності та завести нових друзів.

Уроки акробатики

Де знайти: в більшості спортивних шкіл Львова є уроки акробатики для дітей, або можна звернутися до місцевого фітнес-центру, який пропонує такі послуги під наглядом персонального тренера.

спортивний гурток у Львові для дитини від 3 років

Чому дівчинка навчиться: уроки акробатики для маленьких дівчат – відмінний спосіб допомогти вашій дитині розвинути силу й гнучкість, а також навички концентрації. Ваша дитина буде стрибати, бігати, котитися, повзати, розгойдуватися та відмінно проводити час!

Дівчинка також навчиться долати страх і пробувати речі, які спочатку можуть здатися трохи лякаючими. Акробатика та гімнастика також є дуже соціальними видами спорту, і у вашої дитини напевно з'являться нові друзі. У неї також виникнуть позитивні асоціації, пов’язані з вправами.

Водна аеробіка

Де знайти: у громадських басейнах, де є секція для дітей.

Чому дівчинка навчиться: спробуєте ви цей водний фітнес в парі батьків і дітей або дозволите своїй дитині займатися самостійно під ретельним наглядом навченого дорослого, ваша маленька красуня обов'язково навчиться плавати, почне любити воду та водні вправи.

дитяча водна аеробіка у Львові

Так, завдяки організованим рухам і вправам з плавання у дитини буде працювати все тіло – будуть задіяні всі м'язи, рухатимуться кінцівки. Це допоможе зміцнити опорно-руховий апарат і розвинути моторику. Деякі організації включають час для ігор в кінці заняття, щоб ваша дитина могла плескатися з іншими дітьми просто для розваги та відпочинку.

Художні класи

Де знайти: в художніх школах для малюків, а також у спеціальних мистецьких центрах, що проводять майстер-класи з живопису та навчають малювати аквареллю, гуашшю, тощо.

художня секція для дітей Львів

Чому дівчинка навчиться: візьміть з дитиною уроки малювання або дозвольте їй самостійно досліджувати свої творчі здібності. У будь-якому випадку ваша дочка навіть не зрозуміє, що вона чомусь навчається, поки малює та надає форму своїй творчій стороні. Хто знає – можливо, ви навіть виховуєте вундеркінда, який в майбутньому перевершить роботи самого Пабло Пікассо!

Заняття музикою

Де знайти: у Львові постійно проводяться групові заняття, також можна пошукати музичні секції в будинках дитячої та юнацької творчості, а також в дитячих музикальних школах. Якщо хочете, щоб дитині приділяли більше уваги, то зверніться до інструкторів по музиці, щоб записатись на індивідуальні зайняття.

до якого гуртку віддати доньку від 3 років

Чому дівчинка навчиться: допоможіть своїй дитині рано розвинути любов до музики та звуків, записавши її в музичний клас для малюків. Незалежно від того, чи ходить ваша донька поодинці або з членом сім'ї, вона обов'язково скоро зловить ритм і продовжить своє дослідження музики в майбутньому.

Вивчення музики та гра на музичних інструментах відмінно підходять для когнітивного розвитку дітей. Малеча, яка бере участь у багаторічній музичній програмі, згодом демонструє вищі когнітивні здібності в читанні та мовних навичках.

Можливо, ви захочете в майбутньому перевести дитину на приватні уроки, які допоможуть в інтелектуальному розвитку та посприяють у розвиненні терпіння та дисципліни. В такому разі групові заняття музикою стануть чудовою відправною точкою.

Гуртки та читацькі об’єднання

Де знайти: уточнюйте в місцевій бібліотеці, що знаходиться неподалік від вашого дому.

Чому дівчинка навчиться: відвідуйте регулярні групи оповідачів, щоб навчити вашу дитини любити читати в ранньому віці. Фахівці з розповіді навчені розмовляти з дітьми голосом та звуковими ефектами, а також спонукати їх взаємодіяти з книгою та один з одним.

до якої секції віддати доньку

Розвивайте любов до читання, дозволяючи дитині вибирати кілька книг самій, щоб ваша дочка могла забрати їх додому для самостійного вивчення після занять. Повірте, вона з нетерпінням буде чекати на наступну розповідь від вчителя й дуже скоро почне читати сама!