Хочете дізнатися, як почати заробляти з нуля? Є кілька способів заробити гроші, які практично не потребують роботи. Наприклад:

  • створення каналу YouTube або інвестування в інший контент, що в кінцевому підсумку може принести мільйони;
  • наведення порядку в будинку з продажем невикористаного одягу, книг та інших різних предметів;
  • вкладення своїх накопичень під депозит на банківський рахунок.

Але якщо ви хочете заробляти з розрахунком на збільшення прибутку в довгостроковій перспективі, то вам слід ступити на звивисту стежку. А саме – відкрити свій власний бізнес.

Ви можете запитати себе: «Чи можна почати бізнес без грошей?». Нумо обговорімо це питання. Почати бізнес без грошей можливо. У вас є ідея для бізнесу, але у вас немає грошей для її відкриття.

на чому можна почати заробляти гроші

Якщо Ви маєте непереборне бажання почати свою компанію сьогодні за 0 гривень, то нічого не бійтеся та приступайте. Недолік капіталу – це звичайне виправдання невдач у відкритті бізнесу. Якщо у вас є бажання почати бізнес в поєднанні з чудовою ідеєю та неймовірним прагненням до успіху, то для початку обміркуйте всі можливості, не турбуючись про гроші для старту.

Як почати бізнес без грошей?

Молоді та старі люди скаржаться, що хочуть відкрити бізнес, але у них немає грошей. Якщо у вас є життєздатна бізнес-ідея, не дозволяйте нестачі капіталу зупиняти вас. Чи знаєте ви, що можете відкрити свою компанію сьогодні з нуля? Це правда.

Ви можете запитати: «Який бізнес я можу почати без грошей?». Ось кілька брендів, які починали практично з нуля:

  • Whole Foods Market – в 1978 році Джон Маккі та Рене Лоусон накопичили й позичили гроші у друзів і сім'ї, щоб відкрити свій перший магазин в Америці, штат Техас. Після виселення з квартири вони жили у своєму першому магазині.
  • Apple, Disney, Google, Harley Davidson, Hewlett-Packard, Lotus Cars, Mattel, Yankee Candle Company починали з роботи в гаражах.
  • Засновники Nike Філіп Найт і Білл Бауерман почали продавати кросівки прямо з багажника своєї машини.
  • Dell – Майкл Делл починав як посудомийник, заробляючи копійки, на які просто неможливо нормально жити. Делл почав продавати ПК в гуртожитку свого коледжу.

Надихає, чи не так?

Збережіть свою роботу

Почати бізнес – справа ризикована. А зробити це без грошей ще більш небезпечне заняття. Не ставте під загрозу фінансовий добробут своєї родини. Чим довше ви залишаєтеся на роботі, тим менше будете на себе тиснути.

гроші

Коли ви починаєте свій бізнес, то зазвичай не готові відмовлятися від стабільної зарплати. Це правда, що вам доведеться працювати старанніше, але ви можете продовжувати оплачувати рахунки у міру зростання вашого бізнесу. Як тільки ваш бізнес почне приносити відчутний дохід, ви можете почати думати про те, щоб звільнитися з роботи.

Дотримуйтеся того, що знаєте

Розвивайте свої захоплення та досвід. Замість того щоб намагатися почати бізнес в ніші за межами зони комфорту, дотримуйтеся того, що знаєте.

Розвивайте бізнес, покладаючись на власні навички й знання. Ви безумовно можете вивчити щось нове, але на це потрібен час. Якщо хочете швидко почати бізнес, то потрібно зосередитися на тому, що ви можете робити вже зараз, а не через роки.

Для освоєння нових навичок буде потрібно більше часу і додаткових витрат. Можливо, вам доведеться пройти курси, отримати ліцензії, заплатити консультантам тощо. Початок бізнесу в знайомій вам області гарантує додаткову впевненість. Вам не потрібно диво, але слід виконати певні важливі кроки, щоб почати успішно заробляти без вкладання грошей.

Виконуйте всю роботу самостійно

Почати бізнес без грошей означає, що ви повинні навчитися робити те, що зазвичай делегують співробітнику або зовнішньої компанії. Очевидно, що виконувати всю роботу самостійно буде складно, але у вас немає бюджету, щоб найняти помічника.

Таким чином, роблячи все власними силами, ви зможете вкласти кожну гривню у свій бізнес. Буде не легко, але це – єдиний спосіб накопичити грошовий резерв, коли ви починаєте бізнес без грошей.

Запропонуйте свої послуги

Один з кращих видів бізнесу, які ви можете почати без грошей, – це бізнес у сфері послуг. Почати сервісний бізнес можна практично без грошей. Замість них вам потрібна можливість стукати у двері та продавати.

Навіть якщо ви в кінцевому підсумку хочете мати продуктовий бізнес, володіння сервісним обслуговуванням може допомогти вам в цьому. Використовуйте сервісний бізнес для фінансування ідеї своєї мрії.

що треба робити щоб заробити гроші

Ось кілька відмінних продуктових компаній, які почали в тому ж дусі:

  • 3M – починали як гірничодобувна компанія, після цього вони стали продавати наждачний папір, а потім вже малярський скотч та ін.
  • Microsoft – стартували зі спорадичних виступів по розробці програмного забезпечення.
  • 37signals – починали як веб-дизайнери, перш ніж створили такі продукти, як Basecamp.

Як бачите, можливо все. І тут можна було б додати фразу «варто тільки захотіти», але це не зовсім так. Крім бажання ви повинні володіти певними знаннями та навичками в тому, за що ви беретеся. Якщо вони у вас є – не бійтеся починати втілювати свою ідею в життя і, звичайно, заробляти на ній. Бажаємо успіху у ваших починах!