Фейсбук – це популярна соціальна мережа, де знаходиться різноманітна аудиторія: від покоління міленіалів до людей середнього віку та навіть заповзятливих пенсіонерів, які активно користуються Інтернетом. Відповідно, це велике поле для різних бізнес-ніш.

Просування групи в Facebook дасть вам непоганий старт для продажів і замовлень, а також забезпечить приплив нових клієнтів, посприяє зміцненню репутації бренду в мережі. Ви зможете презентувати та рекламувати нові продукти, роблячи для них огляди, спілкуватися з аудиторією та вирішувати спірні моменти. Все це призводить до підвищення рівня лояльності та довіри до вашої фірми.

Бізнес у фейсбук

Тому не варто нехтувати розкручуванням фірми в соціальних мережах. Якщо у вашого бренду досі немає активного профілю в ФБ, то саме час це виправити.

Як правильно оформити акаунт?

Розкрутити групу в Фейсбуці неможливо, якщо ваш профіль буде оформлений не оригінально. Втім, практично всі бізнес-акаунти схожі, але можна виділитися серед конкурентів шляхом привабливого банера та аватара.

Коли користувач відкриває вашу сторінку, він повинен з першого погляду зрозуміти, що конкретно ви йому пропонуєте. Тому на банері краще розмістити рекламу якогось продукту або ваш логотип. Зображення повинно бути приблизно 1700х600 пікселів, щоб на будь-якому екрані воно виглядало чітко та привабливо.

У назві краще постаратися використати ключові слова, але це не настільки критично. А ось що варто обов'язково заповнити, так це основну інформацію: ваші товари, послуги, опис компанії, контакти, посилання на веб-сайт.

Які пости краще публікувати?

Головний спосіб, як розкрутити групу в Фейсбуці – це публікувати цікаві пости. Не варто кожен раз постити тексти з посиланням: «Купи!» або «Замов!». Це просто відштовхне потенційних клієнтів.

Щоб зрозуміти, на які публікації більш жваво відгукується ваша аудиторія, відкрийте розділ статистики. Там є три основних критерії:

  • охоплення;
  • кількість кліків на публікацію;
  • кількість лайків, репостів і коментарів.

Так ви зможете зрозуміти, які теми постів приносять більше користі та отримують більший відгук у підписників. Виходячи з цього, зможете внести зміни в початковий контент-план.

Візуальний контент

Так, унікальні та цікаві тексти – це добре, але не варто забувати, що більшість людей жваво реагують на привабливі зображення. Вони повинні бути якісними та професійними, а також демонструвати продукт, який ви пропонуєте, з його найкращих сторін.

Візуальний контент як спосіб просування у фейсбук

Втім, якщо до конкретного посту у вас немає відповідного фото, то можна взяти аналогічне темі публікації в безкоштовних фотостоках. Відмінно працює інфографіка. Саме такі зображення набирають найбільше лайків і репостів.

Також не нехтуйте відео. Різні огляди або інтерв'ю з експертами збирають непогане охоплення. Ще можна додавати посилання на відеоролики в Ютуб, якщо матеріал досить багато важить і погано завантажується в ФБ.

Спілкуйтеся з аудиторією

Ще один безвідмовний спосіб, як просунути свою групу в Фейсбуці – це постійне спілкування з аудиторією. Навіть на перших порах, коли кількість підписніків є мінімальною, потрібно більше мотивувати людей писати коментарі, відгукуватись про ваші послуги та продукти.

Навіть якщо пост не передбачає відповіді, просто поставте під ним лайк. Так людина побачить, що вам важлива її думка.

Звертаємо увагу, що алгоритми соціальної мережі фіксують час відповіді. Тому, якщо ви хочете, щоб просування групи Фейсбук йшло швидше, налаштуйте чат-бота або автоматичну відповідь, який буде виконувати функцію адміністратора, якщо окремий співробітник вам поки не по кишені.

Як рекламувати сторінки в ФБ?

На жаль, безкоштовні методи, як розкрутити групу в ФБ, діють вже не так продуктивно через високу конкуренцію. Але все ж таки не варто скидати з рахунків такі варіанти, як запросити друга поставити лайк сторінці або щоб на вас підписалися фоловери з інших соціальних мереж. Їх все одно потрібно використовувати, щоб підвищити кількість підписок.

Запрошення друга вподобати групу для просування у ФБ

Найвірніший спосіб як рекламувати групу в Фейсбуці – це таргетована реклама. Її можна налаштувати за допомогою особистого кабінету ФБ або скористатися Business Manager. У останнього варіанту більше технічних можливостей.

Реклама групи в Фейсбуці спрямована більше на залученість, тобто, на збільшення кількості лайків, репостів і коментарів. А для сайту в пріоритеті конверсія. Тому не принципово, яким інструментом ви скористаєтеся для реклами профілю: за допомогою кабінету або Business Manager. Однак майте на увазі, що перший варіант легше налаштувати, особливо для новачків.

Тестувати рекламну кампанію краще протягом одного місяця. А потім зробити аналіз результатів, і зіставити з тим, яку кількість фінансів було витрачено з бюджету. Після цього можна зробити висновок про те, чи потрібно щось змінювати в налаштуваннях реклами або залишити все як є.

Реклама в ФБ буває декількох видів:

  • пост з одним або групою зображень;
  • карусель;
  • відеоролики;
  • слайд шоу;
  • полотна.

Вибір формату залежить від типу продукції та аудиторії. Втім, ми рекомендуємо протестувати кожен з варіантів, щоб зрозуміти, який з них отримує більше відгуків у споживачів і призводить до цільових дій.

Підсумки

Отже, розкрутка групи Фейсбук – справа досить тривала. Вона вимагає серйозної підготовки та постійної роботи.

Для початку варто ретельно продумати контент-план, щоб ваші публікації збирали якомога більше лайків, репостів, щоб їх активно коментували. Спілкуйтеся, мотивуйте аудиторію взаємодіяти з вами. Жодне повідомлення не залишайте без уваги – для цього рекомендуємо налаштувати автоматичні відповіді або чат-бота.

Таргетована реклама – це один з найбільш продуктивних способів отримати більше підписників і, відповідно, продажів у майбутньому. Скористайтеся цими порадами, і успіх вашій групі у Facebook гарантований.