Монтаж промислової вентиляції у Львові

Промисловими об'єктами є склади, термінали, різні цехи, теплиці і виробничі приміщення. Завданням вентиляції є або підтримання кліматичних параметрів, необхідних для дотримання технології або створення комфортних умов для персоналу. Залежно від типу виробництва, це може бути видалення з повітря домішок хімічних елементів, запахів, пилу і механічних забруднень, підтримання певного температурно-вологісного режиму або просто забезпечення необхідної рухливості повітря. Промислова вентиляція тісно взаємопов'язана з функціонуванням інших інженерних систем - опалення або холодопостачання.

вентиляційні труби

Проектування вентиляції промислової об'єкта виконується на стадії розробки всіх інженерних розділів проекту - опалення, електропостачання, водопостачання і водовідведення, холодопостачання та інших.

Монтаж промислової вентиляції виробничих приміщень ведеться в процесі будівництва об'єкта та оснащення його інженерними системами.

Вентиляція промислових приміщень

Вентиляція промислових приміщень одна з головних складових, яка входить в комплекс заходів зі створення сприятливих для людини умов повітряного середовища в приміщенні. Система вентиляції повинна не тільки відповідати всім санітарним нормам, а й повністю відповідати будівельним вимогам будівлі. Так само вона повинна підтримувати метеорологічні параметри різних приміщень - це треба враховувати, коли здійснюється монтаж промислової вентиляції. Правильна вентиляція - головна умова для створення комфортної атмосфери в приміщенні.

Вимоги, які пред'являють до різних систем вентиляції теж різні. Наприклад, в заміському будинку і в міській квартирі вони будуть абсолютно різними. У квартирі головним фактором виступає якісна очистка зовнішнього повітря, в той час як для заміського будинку важливіше рівень шуму. Тому власники котеджів вибирають системи вентиляції, які при роботі видають якомога менше шуму. Повітря за містом набагато чистіше міського, тому до якості фільтрів в місті вимоги жорсткіші. Тому проектуванням системи вентиляції краще займатися ще на етапі будівництва.

Кожна вентиляційна система повинна враховувати приплив повітря з вулиці і його витяжку назад. Для його балансу в будинку вони повинні здійснюватися синхронно.

ТзОВ “Компанія “Еко-Простір” пропонує послуги професійного проектування і монтажу вентиляції під ключ. Замовляйте вентиляцію в ТзОВ “Компанія “Еко-Простір”.